2733
2734
عنوان

چجوری بهترین شوهر دنیارو داشته باشیم؟بیاین رمز و راز

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 80 پست
22

درست رو بخون. من به جات باشم توی یه سال فشرده دیپلم میگیرم. دانشگاه آزاد یا پیام نور یه رشته ساده و مفید مثل روانشناسی میخونم. حداقل ۵ترم میخونم بعد اقدام کنم برای بارداری. تا آخر زایمان لیسانسم رو میگیرم و یه مادر تحصیل کرده و موفقم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشتباه نکن. چند سالته؟

اخه من بیشتر از همه در گیر دررست کردن هیکلو زیبایی ..هستم نمیدونم اصلا با این فکرا میتونم درس بخونم به دردم میخوره از طرفی استرس اینو دارم که فردا تو مدرسه بچه یوقت نگن اخرین مدرک تحصیلی پدر مادرتو بیار...میگن؟؟

وای خدا چقد خندیدم  دیووونع  خالا من یبار با شوهرم دعوام شد رفت پنجره ببنده صدامون نره ب ...

وای تصورت کردم کاملا خندم گرفت😂😂

ادم عین بچه ها عقلش رو از دست میده

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
2731
 وای تصورت کردم کاملا خندم گرفت😂😂 ادم عین بچه ها عقلش رو از دست میده

اره 😂اخه تا حالام این کارو نکرده بود منم عصبانی شدم گفتم حالا واس من گلدون میشکونی 😂

درست رو بخون. من به جات باشم توی یه سال فشرده دیپلم میگیرم. دانشگاه آزاد یا پیام نور یه رشته ساده و ...

خیلی دوست دارم بخونم چون میتونستم بخونم فقط مشکلات زیاد بود یه بار جدا شدمو..الانم زندگی الانم یکم تو استرس با اینهمه فکرو..نمیدونم بشه اخه همه چی یادم رفته همه چی ریاضیم فقط خیلی ضعیف بود هیچی یادمم نیست 

2738
اخه من بیشتر از همه در گیر دررست کردن هیکلو زیبایی ..هستم نمیدونم اصلا با این فکرا میتونم درس بخونم ...

هرسال چند فرم میدن که میزان تحصیلات پدر و مادر چقدره. موقع ثبت نام هم میپرسن 

خیلی دوست دارم بخونم چون میتونستم بخونم فقط مشکلات زیاد بود یه بار جدا شدمو..الانم زندگی الانم یکم ت ...

همون کاری که گفتم بکن. دیپلم بزرگسالان راحته. دانشگاه هم رشته آسون برو 

به خاطر خودت 

و بچه ات 

شوهرتم حساب دیگه ای روت میکنه 

پرسیدن مهم نیس نگن مدرک بیار یادمه یه بار به خود من گفتن بیار والا مادر من دیپلمه من نیستم من اخهنشد ...

نمیگن مدرک بیار اخه دختر عمم امسال دخترش رفت مدرسه اونم دیپلم نداره و‌خیلی ناراحت این قضیه بود گفت ازش پرسیدن مدرکش چیه اونم گفت سیکل بعدش خیلی ناراحت بود گفت کاش حداقل میگفتم دیپلم میگفت خجالت کشیدم