2737
2739
عنوان

خیلی ناراحتم بخدا😭

755 بازدید | 9 پست

امروز فهمیدم که چقدر دوستشان دارم.هیاهوی مدرسه را،دانش آموزانم را،شیطنتها وحتی درس نخواندن هایشان را..امروز فهمیدم که چقدر خوشبخت بوده ایم ما، که دوران طاعون و وبا را به چشم ندیدیم وفقط در کتابها خواندیم.

امروز طعم تعطیلی مدرسه چه تلخ بود وناخوشایند...😞😔

ومن فهمیدم که تعطیلی باید شیرین باشد ودلچسب🥳...مثل تعطیلی روزهای آخر اسفندماه که باد بوی تازگیها رابه مشام جانمان میرساند وآوای شلوغی بازارها،شوق خرید، عطر چای و پایان خانه تکانی،هوش از سرمان می رباید.

واینجاست که لذت دارد لحظه شماری بچه هابرای فارغ شدن از کلاس وشنیدنی است صدای شوق آور خداحافظی بچه ها،که چه دارا وچه ندار،برخی به شوق کفشهای نو👟 وبرخی به عشق روزهای خوش بیخیالی🏃‍♂،با شادمانی به طرف خانه پر میگشایند.🦋🦋

پروردگارا!کودکان سرزمینم وپدران ومادران این دیار را در این روزهای پرخطردرپناهت به سلامت دار🤲تادوباره طنین اشتیاقشان ،الفبای زندگی رادر دامن مدرسه زمزمه کنند🌹🌹🌺🌼🌻💐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی ناشکریم خییییلی .همین چند وقت پیش خاله م گفت از خرید عید و خونه تکونی متنفرم.تو اینجا یکی گفت از دید و بازدید عید متنفرم بیاید دیگه خیالتون راحت شد دلمون به عید نوروز خوش بود روزشماری میکردیم واسه اسفند که کارکاسبیه پدرا و شوهرامون خوب بود روز شماری میکردیم واسه خرید وسیله و لباس نو الان تیوی گفتن که عید اصلا جایی نرید.بیایید هیچ وقت ناشکر نباشیم حتی واسه روزای تکراریمون هم خداروشکر کنیم 

2738