2737
2739
عنوان

توفیق نمازشب..... ودعاکردن

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 61 پست
چرا دعا برای ظهور یا چرا تعویض مهر؟ اول دعا برای ظهور چون با ظهور حضرت همه مصائب تمام میشه. دوم بح ...

کاربرگرامی مهرکثیف نیست اگرکثیف باشدسجده باطل هست فقط رنگ مهرتغییرکرده است. که بنابراحکام سجده صحیح هست. التماس دعا

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاطمه هستم.

اول برا سلامتی و فرج آقا امام زمان دعا کنید.

دوم دعا کنید برا عاقبت بخیر دنیا و آخرتم. 

سوم دعا کنید برا سلامتی و آرامشم.

چهارم دعا کنید گرهی که تو زندگیمه باز بشه.

پنجم دعا کنید همسر مومن واقعی و  مهربون روزیم بشه.

شرمنده زیاد شد. برا امضاتون صلوات میفرستم. حاجتروا ان شاءالله

برا حضور قلب در نماز راهکاری دارید. بگید. ممنون میشم.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
کاربرگرامی مهرکثیف نیست اگرکثیف باشدسجده باطل هست فقط رنگ مهرتغییرکرده است. که بنابراحکام سجده صحیح ...

جناب محسن با توجه به تصویری که گذاشتید،صرفا یک حکم رو بیان کردم و تشخیص با خود شماست.

شب خوبی داشته باشید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731

حس ششم میگه شما سپاهی هستین نمیدونم چرا شاید مدافع حرم بودین 

ولی به هر حال 

شوهر من که عاشق نماز شبه میگه حاجت گرفته ازش ولی من نمیدونم چرا حاجت نمیگیرم شما برام دعا کن بگو خونه دار بشم رک و راست دیگه .

خجالت میکشم همه دعاهای من مالیه 😌😫

چه کنم ...

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
التماس دعا،دعا برای سلامتی و ظهور حضرت رو راس حوائج قرار بدید. جسارتا مهرتون رو هم باید تعویض کنید ...

کاربرگرامی دراینجاکامنت کردید من هم گفتم کثیف نیست ورنگش تغییرکرده هست. درکامنت بعدی شمابه صورت حک م بیان کردین

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا
2738
سلام...ببخشید سوره توحید چرا؟ خواص خاصی شنیدین که برای ریشه کن کردن توصیه میکنید...

خیرکاربرگرامی موقع نوشتن به دلم افتادونوشتم

خیرکاربرگرامی موقع نوشتن به دلم افتادونوشتم

اهان...من خودم زیارت عاشورا رو میخونم و هدیه به نرجس خاتون میکنم برای ریشه کن شدن...چون جایی خوندم که برای ریشه کن شدن اینجور بیماری ها ده روز میخوندن و هدیه میکردن به نرجس خاتون...

مطمئنم خدای مهربانم همیشه مرا با اتفاقات باورنکردنی غافلگیر میکند 💌
اهان...من خودم زیارت عاشورا رو میخونم و هدیه به نرجس خاتون میکنم برای ریشه کن شدن...چون جایی خوندم ک ...

بسیارعالی وکاملا درست هست... هرروز بخوانید. 

سلام، من دیشبم تو تاپیک شما پست گذاشتم نمیدونم دیدین یا نه، اما بازم التماس دعا دارم

به گره کور دارم که هیچ جور باز نمیشه شاید به خاطر دعای شما خدا یه نگاهی بهم انداخت، لطفا تو نماز شبتون یادی از منم بکنین به اسم باران

سلام خوش به سعادتتون اول از همه برای عاقبت به خیریم منو و همسرم دعا کن بعدم داشتن بچه سالم و صالح 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2706