2737
2739
عنوان

توفیق نمازشب..... ودعاکردن

470 بازدید | 61 پست

اگرامشب توفیقی باشد مانندشب های دیگرنمازشب بخوانم دعاهاوحاجت هایتان رابنویسیدتابعدنمازازخدابخواهم (اگربنده حقیر لایق باشم) که ان شاء الله که حاجتتون برآورده ودعاهایتان مستجاب شودآمین یارب العالمین.... اگرامکان بود.برای شفای همه مریض هایک مرتبه سوره حمدبخوانید وهمچنین برای ریشه کن شدن ویروس ک یک مرتبه سوره توحیدبخوانید... شماراهم دعوت میکنم به خواندن نمازشب... حتمادیگران رادعاکنید... التماس دعا.

درضمن ازامشب به ترتیب ثواب نمازشبم روهدیه میکنم به 14معصوم... امشب حاجتتون روازخداوپیامبرعزیزمیخواهم ان شاء الله که حاجت روابشین

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا

سلامو لطفا برای آزادای همسرم از زندان و ادای قرض هامون دعامون کنید. خیلی محتاجیم به دعا.

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

التماس دعا،دعا برای سلامتی و ظهور حضرت رو راس حوائج قرار بدید.

جسارتا مهرتون رو هم باید تعویض کنید یا تمیز بشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

اول از همههههههه ظهور منجی 

واقعا دیگه این دنیا جای زندگی نیست ... 

الهی که امید و نشاط به زندگیامون برگرده 

بعد سلامتی همه 

در اخرم برای من خدا بخواد فرزند سالم و صالح اگر صلاح میدونه عطا کنه 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

مثل همیشه میگم اجرتون با امام حسین باشه ان شالله خدا ادمای خوب مثل شمارو زیاد کنه

من اسمم مهساست دعا کنید اول همه سلامت باشن بعدش دعا کنید کار مناسب پیدا کنم شدیدا محتاجم

من هم براتون حمد میخونم

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

لطفا دعا کنید قبل از سال 99 مامان بشم

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
چرا؟

چرا دعا برای ظهور یا چرا تعویض مهر؟

اول دعا برای ظهور چون با ظهور حضرت همه مصائب تمام میشه.

دوم بحث مهر،چون نباید مهر به حدی چرک باشه که حائل بین پیشانی و خود مهر بشه.مهر رو باید تمیز کرد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706