2733
2739
واى خدايا مياس نى نى يار صدا بزنين بياد بهش بگه كى تمايل داره  تا زمانى ك زنان بى حيا باشن مرد ...

من نی نی یارو صدا زدم،کاربری و تاپیک و همه چیز با هم‌پرید.رختخوابهاشونو به زشتترین شکل ممکن پهن میکنن اینجا.نمیدونم انتظار دارن ما براشون چی کار کنیم که اینا رو با ما در میان میزارن

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
همين الان يكي اونور داشت روابط جنسيشونو ميگفت گفتم برو دكتر خو يكي اومده ريپ كرده راه خل ميخواد م ...

اصلا الان ك هر مشكى داشته باشى گوگل بزنى هزارتا راه حل و دوا درمون بالا مياره ب نظرم هركس تاپيك جنسى ميزنه ميخواد يه جلب توجهى كنه و يه چراغ قرمزى نشون بده

بعدم توجه كنى بسى اين تاپيكا بازديدشون و پستاشون ميره بالا ولى حالا بگو يه ختم قران يا يه سوال درمورد دارو خداشاهده اصلا پاشونم نميذارن سمتت واقعا متاسفم واسه بعضيا......

❌هــچ لــذتــى بالاتــر از انتقـــام نيسـت❌ درخواست دوستى نديد به دلايلى رد ميكنم ممنون❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رفتم پيداش كردم بهش حمله كردم😂😂😁

میشه اسمشو بگی نمیخوام حمله کنم بهش فقط میخوام یادم باشه هر جا دیدمش فرار کنم 😂

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

آخه شما که با صدات طرف رو بقول خودت شل میکنی دیگه دنبال چی هستی اینجا؟ بس کنین تو رو خدا . تو اون تاپیک گفتی و خیلی چیزا شنیدی برو دوباره همونا رو مرور کن، باز اومدی اینجا تکرارش میکنی؟!  

2731
اصلا الان ك هر مشكى داشته باشى گوگل بزنى هزارتا راه حل و دوا درمون بالا مياره ب نظرم هركس تاپيك جنسى ...

دقيقا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
واى خدايا مياس نى نى يار صدا بزنين بياد بهش بگه كى تمايل داره  تا زمانى ك زنان بى حيا باشن مرد ...

چرااینقدبدبینی 

خب میادتوسایت ک کسی نمیشناسدش ونمیبیندش سوال میپرسه ک زناشوییشو رفع ورجوع کنه بلکه تجربه یا راهنمایی کسی ب دردش خورد

مثلاشایدندونه خوردن گرمیجات گرمی میاره یاقطره گل سرخ یااین چیزایی ک اینجامیگن واس رفع سردی خوبه 

وگرنه واسه بی حیایی جاهای دیگه سریعتروبهتره مث اینستاوچت رومها چرابیاد نی نی سایت

آخه شما که با صدات طرف رو بقول خودت شل میکنی دیگه دنبال چی هستی اینجا؟ بس کنین تو رو خدا . تو اون تا ...

ببین من هیچ وقت این برچسبا رو نمی بخشم. 

خدا خودش جوابتو میده.

فک نکن سایته و هر چی خواستی میتونی بگی.

سپردمت دست خدا

ادامه هم نمیدم دیگه

2740
من نی نی یارو صدا زدم،کاربری و تاپیک و همه چیز با هم‌پرید.رختخوابهاشونو به زشتترین شکل ممکن پهن میکن ...

حالا رختخواب خودشونو پهن ميكنن ك ب درك تو بگو چكار ما دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چندروز پيش تاپيك زدم پرولاكتينم رفته بالا باعث جمع شدن شير و درد شديد سينه شده حوله گرم ميذارم كارساز نيست از فلان دارو استفاده كنم؟؟؟؟؟ اومدن يه عالمه چرت و پرت گفتن در نهايت هم گفتن بگو شوهرت بخوره اروم شى🤬🤬🤬🤬🤬🤬تاپيك تركيد و من ب جواب نرسيدم😑😑😑😑

❌هــچ لــذتــى بالاتــر از انتقـــام نيسـت❌ درخواست دوستى نديد به دلايلى رد ميكنم ممنون❤️
چرااینقدبدبینی  خب میادتوسایت ک کسی نمیشناسدش ونمیبیندش سوال میپرسه ک زناشوییشو رفع ورجوع کنه ...

واقعا اينجور فكر ميكنى؟؟؟؟؟ نميخوام يه چيزى بگم ك شخصيتم زير سوال بره ولى كسى ك مياد ميگه شوهرم فلان جامو نميخوره چكار كنم اين ادم دنبال تجربس؟؟؟؟دنبال راه حله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان بچه دبستانى ميدونه استفاده كردن از گرميجات باعث بالا رفتن ميل جنسى ميشه بعد شما ميگى بعضيا نميدونن؟؟؟؟؟؟ واقعا جالبه!!!!!!

در مورد پرولاکتین یا مسایل زناشویی یا مشکلات اگه کسی تایپیک میزنه حتما کمک میخواد اون خانومی هم ک گفته برای قرآن و دارو مگه اینجا جلسه قرآنه حتما یکی مشکل داذه همه مشکل ها ک قرار نیس مثل هم باشه یوقتی یکی ی حرفی رو خجالت میکشه از کسی بپرسه اینجا تایپیک میزنه همتون ادعا تون میشه فقط خوب نرین تو این تایپیک ها