2737
2734

دارید منو گول میزنید شماهاااا 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
خب شل شدن هم همونه ديگه البته احساس ميكنم استارتر بد منظورشو رسونده

بله شاید همینطور

ولی بنظرم این خانومم تقصیری نداشت تاپیک اصلا ب مسائل جنسی کشیده بود

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه ندیدی میگن فقط دستاتو تند تند بشور  اصلا ماسک نمیخاد که😂 مدیونی اگه فکرکنی بخاطر کمبود م ...

حالا میخوام فردا برم ببینم اون ماسک هایی که وعده رایگان بودن دادن پخش کرد یا نه😏😏😏😏😏😏😷😷😷😷😷

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 
2731

شل شدن که معنی بدی نداره.شل شدن یعنی زود وا دادن

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
خو پ همونه ديگه ملت داشتن خاطرات رابطه جنسيشون رو ميگفتن ك چيكار كردن  اونم اومده همچين حرف ز ...

اين سايت خيلى بد شده يه مشت بچه مدرسه اى ريختن توش ك منتظرن ادم حرف بزنه از تخيلاتشون در مورد اتاق خواب و زيرلحاف حرف بزنن بعضى از خانما هم ك ماشاءالله ب جونشون جوووورى رختخوابشون پهن ميكنن ك ديگه جون تو تن اقايون خواننده خاموش و اقايون زن نما نميمونه😑😤

❌هــچ لــذتــى بالاتــر از انتقـــام نيسـت❌ درخواست دوستى نديد به دلايلى رد ميكنم ممنون❤️
2740
بله شاید همینطور ولی بنظرم این خانومم تقصیری نداشت تاپیک اصلا ب مسائل جنسی کشیده بود

چى بگم والا اينجا جنبه بعضى مسائل رو ندارن زود رختخواب پهن ميكنن

❌هــچ لــذتــى بالاتــر از انتقـــام نيسـت❌ درخواست دوستى نديد به دلايلى رد ميكنم ممنون❤️
اين سايت خيلى بد شده يه مشت بچه مدرسه اى ريختن توش ك منتظرن ادم حرف بزنه از تخيلاتشون در مورد اتاق خ ...

دیروز یکی تاپیک زده بود از سرد بودن شوهرش.یه آقا هم‌اومد زیرش نوشت که من خودم گرمم زنم سرده هر کس تمایل داره صیغم بشه بیاد بگه😷🤢

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
اين سايت خيلى بد شده يه مشت بچه مدرسه اى ريختن توش ك منتظرن ادم حرف بزنه از تخيلاتشون در مورد اتاق خ ...

همين الان يكي اونور داشت روابط جنسيشونو ميگفت

گفتم برو دكتر خو

يكي اومده ريپ كرده راه خل ميخواد

ميگم شما پزشكي؟راه حل بده

ميگه بقيه بلدن گفتم باشه كامنتارو بخون هرجاش راه حل ديدي تاييد كن

ميگه باشه نپر ب من!!😐😐كلا بي شخصيت زياد هست اينجا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
دیروز یکی تاپیک زده بود از سرد بودن شوهرش.یه آقا هم‌اومد زیرش نوشت که من خودم گرمم زنم سرده هر کس تم ...

😐😐وایی چه مزخرف 

توروخدا هر حرفی رو نزنین 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
😐😐وایی چه مزخرف  توروخدا هر حرفی رو نزنین

من که نگفتم😁.منم نی نی یارو تگش کردم گفتم‌بیا این روانیها رو جمعشون کن.

دیروز یکی تاپیک زده بود از سرد بودن شوهرش.یه آقا هم‌اومد زیرش نوشت که من خودم گرمم زنم سرده هر کس تم ...

واى خدايا مياس نى نى يار صدا بزنين بياد بهش بگه كى تمايل داره 

تا زمانى ك زنان بى حيا باشن مردا هم بى شرف و بى ناموسن اين نظر شخصى منه

الان اون خانم واسه چى مياد تاپيك ميزنه شوهرم سرده ب نظرت قصدش چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2706