2752
2734
نهههه در اون حد نمیتونم  میتونم برم بگم کثافت سریع برگردم 😂😂😂😂

😂😂😂😂خدانکشتت چقد خندیدم

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کسی تقصیر نداره.خودت اول اشتباه توضیح دادی. گفتی یارو داشت شل میشد.یعنی چی اخه😟😟😟😟😟 ولی در بد ...

عه واه اره منم الان رفتم خوندم ديدم گفته داشت شل ميشد والا شل شدن فقط يه معنى ميده اونم اونه......🤕بد توضيح دادى استارتر

❌هــچ لــذتــى بالاتــر از انتقـــام نيسـت❌ درخواست دوستى نديد به دلايلى رد ميكنم ممنون❤️

استارتر من قبول دارم این خانوم خیلی لهنش بد و توهین کرده

اما شما هم قبول کن بد توضیح دادی و تاپیکم اصلا ب بیراه رفت بود

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
2731

استاتر چ ربزی ب مذهبی بودن داشت فقط من موندم!!!؟؟؟

یعنی مذهبیاازین کارا نمیکنن؟؟؟

ینی بلدنیستن؟

ینی زشت میدونن؟

چرا همه چیوقاطی میکنین

این خانم ازصحبتاش قشنگ‌معلومه ی فرد فوق العاده سنتیه 

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
😂😂😂😂خدانکشتت چقد خندیدم

ای جااانم 😂😂😂😂😍 

همیشه بخند❤😉

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
بخون نوشته ك😐😐😐😐

خو پ همونه ديگه

ملت داشتن خاطرات رابطه جنسيشون رو ميگفتن ك چيكار كردن 

اونم اومده همچين حرف زشتي زده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
استارتر گفتن ی جوری با ناز حرف میزنم که طرف شل میشه اون و داره میگه

خب شل شدن هم همونه ديگه البته احساس ميكنم استارتر بد منظورشو رسونده

❌هــچ لــذتــى بالاتــر از انتقـــام نيسـت❌ درخواست دوستى نديد به دلايلى رد ميكنم ممنون❤️
ای جااانم 😂😂😂😂😍  همیشه بخند❤😉

😂💜❤💚💙💛

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2706