2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالا واقعا شما تعريف كردين ك با لوندى اونجاى اقايون رو سفت كردى؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😱😱😱🤐🤐🤐🤐😑😑😑😑

استارتر گفتن ی جوری با ناز حرف میزنم که طرف شل میشه اون و داره میگه

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
حالا واقعا شما تعريف كردين ك با لوندى اونجاى اقايون رو سفت كردى؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😱😱😱🤐🤐🤐🤐😑😑😑😑

ن من نگفتم سفت کردم 

اینقدر بی ادب نیستم

فقط گفتم با یکی حرف زدم شل شد یعنی وا رفت. اصلا در مورد اونجاشون حرف نزدم. اینقدر وقیح نیستم.

2740

بسمم الله

كي اين حرفو زده!!!😐😐😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
برو برووووجرش بده😂😂بررو پارررش کن😂😂😂😂

نهههه در اون حد نمیتونم 

میتونم برم بگم کثافت سریع برگردم 😂😂😂😂

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

بدبختوُ به زور شوهرش دادن دیگه

اینم نتیجش

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

من خودم جزو اون دسته ای هستم که رفتار و حرکاتم زنونه اس ولی قیافه و هیکلم شبیه کروکدیله!  ای کاش برعکس بود  

در کل تو ایران هیچ زن زیبا و خوش هیکل و خوش صحبتی نباید وجود داشته باشه که یه وقت شوهر هیز ملت زنشو با اونا مقایسه نکنه!این بنده خدا هم احتمالا دلش از شوهرش پر بوده

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
لوند رو هم خیلیاتون اشتباه معنی کردین.  خیلیاتون حتی جوری بود ک انگار ب خوشگلیتونم شاید بگین ل ...

عزیزم بعضی ها بی شخصیت هستن ، این یه حقیقته که اگر قبول کنی دیگه اینقدر از حرف بعضی ها ناراحت نمی شی، البته منم مثل شما زودرنج هستم

2706