2733
2734
برا این ک دعوا نشه و نرین اون تاپیک ک باهاش دعوا بیفتین یا ریپلای کنین تایم و اسم رو هاید کردم 

خاک بر سرش کنن...😐

هر جا که باشی تو فکر توام💕❤💞👫حس میکنم پیشه منی💑💜💗باور قلب من اینه که ما👑💫تا آخرش مال همیم😍😍ماه قشنگ شبام🌼🌹مثل یه خوابی برام💏💏👫👫👫💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا این ک دعوا نشه و نرین اون تاپیک ک باهاش دعوا بیفتین یا ریپلای کنین تایم و اسم رو هاید کردم 

از حرفایی ک زده واقعا معلومه مریض فکری و زیاد بهش سخت گرفتن ک تا سن فلان راجب خودش اطلاعات نداشته 

براش گزارش بزن

چقدر بی ادب و وقیحه حالم بهم خورد...

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731

حالا واقعا شما تعريف كردين ك با لوندى اونجاى اقايون رو سفت كردى؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😱😱😱🤐🤐🤐🤐😑😑😑😑

❌هــچ لــذتــى بالاتــر از انتقـــام نيسـت❌ درخواست دوستى نديد به دلايلى رد ميكنم ممنون❤️
الان به همه توهین کرد من میرم دعواااااا

برو برووووجرش بده😂😂بررو پارررش کن😂😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2738

اتفافا این کسی که کامنت گذاشته سرشار از عقده درونه مطمئنم و سلامت روانی نداره باور کنید عاشقم نشده و‌ازدوتج کنه دلم براش سوخت

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
حالا واقعا شما تعريف كردين ك با لوندى اونجاى اقايون رو سفت كردى؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😱😱😱🤐🤐🤐🤐😑😑😑😑

ن بابا 

بچها شوخی میکردن این طرف قاط بوده 

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞