2733
2739

حالم بده ..افسرده شدم با این گرونیا از این بیماری ک اومده .ناراحتم از این دنیایی ک برامون سودی نداشت😭 سرم ، معده ام گردنم ،گلوم درد میکنه .کار دارم .دست و دلم ب خونه تکونی نمیره .امید ندارم ب هیچی ..شوهرمم ...😔نپرسید .

عدس پلو ب این سادگی یادم رفته .

یادم بدید😔😔ممنون😭

من تو مواد عدس پلو یه هویج هم رنده میکنم تفت میدم توش خیلی خوشمزه اش میکنه 

پیاز و گوشت چرخکرده و کشمش و زعفران و نمک و فلفل سیاه و دارچین و هویج رنده شده سرخ شده

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گوشت چرخ کرده رو با پیاز رنده کرده میپزم آخراش عدس رو هم که قبلا خیس کردم و سه سوت میپزه رو بهش اضافه میکنم . کته میذارم و دم کشیدنی اینا رو هم با کلی ادویه بهش اضافه میکنم . 

با برنج آبکش شده هم اگه بخوای درست کنی بعد آبکشی برنج اینا رو لای لای اضافه میکنم 

هیچ  
2731

😀ای جون عدس پلو 

گوشت چرخ کرده با پیاز میزاری قشنگ سرخ بشه 

یه قاشق غذا خوری😈پر دارچین بزن و نمک یادت نره 

بعدم یه پیاله شایدم ۲ پیاله کشمش پلویی😋😋

بریز تفت بدع .بعدشم بزار کنار

برنج آبکش کردی 

و عدس هم که آبکش کردی 

مواد رو بزار لاش و بزار دم بکشه😎😎 

کشمش وقتی لای مواد قرار بگیره داغ میکنه 😙😙آب میندازه 😀😀 وای میره لای دندون شیرینیش میچسبه😙😙 

من اول عدسو نیم پز ابکش میکنم بعد برنجو همینطور و دم میذارم البته کته هم میکنم قبل دم گذاشتن عدس رو قاتی برنج میکنم بعد چرخ کرده اگه نبود سویا سرخ میکنم پیاز و هم سرخ میکنم زیرشو خاموش میکنم کشمش رو میریزم رو پیاز داغ(باشعله خاموش)هم میزنم 

گاهی همه موادها رو قاتی میکنم گاهی جدا جدا میذارم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2740

دمت گرم تو شام امشب مونده بودم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
بابا ناراحت نباش همه عین همیم ،کر و.نا هممونو تهدید میکنه😬😬

کر ونا ...تنهایی.. غربت.. دردام.. خیانتای نصفه و نیمه .. گرونی.. غصه های کشور گور بگور شده ام ... ن این دنیا رو داشتم و ن اون دنیا رو دارم .😭😭😭😭😭😔😔