2733
2739
عنوان

بچه ها چطوری عدس پلوی خوشمزه درست میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 53 پست
ن بابا ب منم گفت اصن میرم ی گوشی ساده میخرم.منم گفتم  خدا نکنه کسی بخواد کاری بکنه اگرنه دست خا ...

😒 شوهرمن تو خونه گوشی ساده داره قسم هم میخوره لمسیشو فروخته ولی من باور نمیکنم آخه زیر دست یه مشت دروغگو بزرگ شده

هیچ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی نفهمیدم😂

😂😂میگم‌ساعت ۸ دیشب این تاپیکو زدم بعد دیدم بچه ها ساعت ۱۲شب هم توش پست گذاشتند و صحبت های من و تو رو دیدن😂😂

من دیروز معده دردم ناجور سد.رفتم دکتر سرم بهم وصل کرد.۴تا امپول داد.

دکتر گفت شاید بتردتر باشی تست تیتر بتا داد برام.

ازمایش دادم.گفت عصر بیا جوابشو بگیر

😒 شوهرمن تو خونه گوشی ساده داره قسم هم میخوره لمسیشو فروخته ولی من باور نمیکنم آخه زیر دست یه مشت د ...

خدا میدونه باشوهرامون .نمیدونم چجور میشه بیخیالشون شد.. اونا ادم نمیشن ک هیچ با این اعصاب خوردیا ک برای مادرست میکنند ، ما رو هم مریضمون میکنند.من ک شخصا دیوونه دارم میشم دیگه.

دلم میخواد بخاطر سلامت خودمم ک شده بیخیال کاراش بشم.اما نمیدونم چ جوری

2728
😂😂میگم‌ساعت ۸ دیشب این تاپیکو زدم بعد دیدم بچه ها ساعت ۱۲شب هم توش پست گذاشتند و صحبت های من و تو ...

آخی ان شاء الله بهتر شی

مع ه بده عصبی نشو

آره من که جوابتو داده بودم ساعت ده تاپیکت رفته بود تو تاپیک های بروز شده اومده بودند 

هیچ
خدا میدونه باشوهرامون .نمیدونم چجور میشه بیخیالشون شد.. اونا ادم نمیشن ک هیچ با این اعصاب خوردیا ک ب ...

میشی من 9 ساله زنشم یکم بیخیال تر شدم که اگه مطمعن شدم یه چک دیه بزنم توگوششو برم

هیچ
2740
😭😭تو تجربه ات بیشتره پس ..من ۴ ساله عروسی کردم ۹ ماهم عقد بودیم

😂 من 6 سال عقد بودم دیگه رفتم درخواست طلاق دادم اومدند عروسیم گرفتند😂

الان سه ساله عروسیم

هیچ