2737
2734
عنوان

وای دلم 😂😂😂😂😂😂

175 بازدید | 6 پست

انقدر از کرو نا نترسین به جنبه های مثبتش هم نگاه کنین😂

خرید عید نداریم چون جایی نمیریم😂

میوه و آجیل لازم نیست بخریم چون عید دیدنی در کار نیست😂

آلودگی کم میشه چون هیچکس از خونه خارج نمیشه😂

تصادفات کم میشه چون هیچکس مسافرت نمیره😂

پس کرو نا اونقدرا هم بد نیس😂🤣

اینهمه پول دادین لب ژل زدین دماغ عمل کردین دندون لمینت کردین الان باید ماسک بزنین فقط چشم و ابرو تون معلوم باشه حقتونه 😁😂

ای کسانیکه  ماسک فیلـتر دار  خریدین    😂😂😂😂😂                                      کرو نا  گفته  من  فیـلتر  شکن  دااااارم    😂😂😂😂😂

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

حقتونه؟

چه حسودانه 

😂😂

تا عید میره انشالله تو‌میمونی و لباس های تکراریت😂😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هار هار هار

😒

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2731
حقتونه؟ چه حسودانه  😂😂 تا عید میره انشالله تو‌میمونی و لباس های تکراریت😂😂

ایشالله بره من میپوشم همون تکراریارو😂😂😂