2410
2553
عنوان

وای دلم 😂😂😂😂😂😂

175 بازدید | 6 پست

انقدر از کرو نا نترسین به جنبه های مثبتش هم نگاه کنین😂

خرید عید نداریم چون جایی نمیریم😂

میوه و آجیل لازم نیست بخریم چون عید دیدنی در کار نیست😂

آلودگی کم میشه چون هیچکس از خونه خارج نمیشه😂

تصادفات کم میشه چون هیچکس مسافرت نمیره😂

پس کرو نا اونقدرا هم بد نیس😂🤣

اینهمه پول دادین لب ژل زدین دماغ عمل کردین دندون لمینت کردین الان باید ماسک بزنین فقط چشم و ابرو تون معلوم باشه حقتونه 😁😂

ای کسانیکه  ماسک فیلـتر دار  خریدین    😂😂😂😂😂                                      کرو نا  گفته  من  فیـلتر  شکن  دااااارم    😂😂😂😂😂

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

حقتونه؟

چه حسودانه 

😂😂

تا عید میره انشالله تو‌میمونی و لباس های تکراریت😂😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هار هار هار

😒

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2456
حقتونه؟ چه حسودانه  😂😂 تا عید میره انشالله تو‌میمونی و لباس های تکراریت😂😂

ایشالله بره من میپوشم همون تکراریارو😂😂😂