2733
2734
عنوان

چي جواب اين خانواده شوهر رو بدم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وا مگه بچن ک برا تیپ جدید و مانتو شلوار عید ذوق میکنن و نخرن فک میکنن سرشون کلاه رفت.چقدر دغدغه بعضی ...

مادرشوهرم ٧٠سالشه تيپ جديد ميزنه چادري هم هست رفته مانتو از اين استين پفي ها خريده شوهرمم گير داده بهش اينو نپوش مناسب سنت نيست مادرشوهرم ميگه نه خيلي هم مناسبه

فك كن اينجور ادمها خريد نكنن برا عيد😁

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞

[QUOTE=125474859]مادرشوهرم ٧٠سالشه تيپ جديد ميزنه چادري هم هست رفته مانتو از اين استين پفي ها خريده شوهرمم گير داده ب ...[/QUOT خوش ب حالشون انگیزه و امید ب زندگیشون زیاده ماها ک جوونیم دل مرده ایم ذوق هیچی رو نداریم

فعلا چیزی ب ذهنم نمیرسه ولی یسال برادرشوهر گدا گشنه ام کامل براخودش و زنش لباسهای گرون خریده بود بعد ما تازه ماشین گرفته بودیم من ارزون خریدم ی چیزایی شوهرمم خرج ماشین کرد و براخودش پول نموند خرید کنه برامنم مهم نیست کلا خیلی خسیسه و گداعه و داشتع باشه هم خرید نمی کنه

بعد برادرشوهرم اینا ۴نفری باماشین ما رفتیم خونه پدرشوهر ک راه دوره و اونجا روز عید عین بچه کوچولو ها لباس عیدشون رو پوشیده بودن با برادرشوهرای دیگم پز میدادن و شوهر منو مسخره میکردن منم برگشتم ب جاریم گفتن اینارو نگاه عین بچه های کوچولو ک تازه لباس گرفتن ذوق دارن🙄😐 شوهرم نزدیک بود گریه کنه و نمیدونم چرا منو مقصر میدونست ک خرید عید نکرده؟دیگ هم عر نزدن پیشم بعد اون ماجرا هم بدلایلی رفتم دادخواست طلاق دادم ولی نشد جدا بشیم

حالا عید امسالم کلی خرید کردن ک باماشین ما برن دوباره ازاونموقع خاک توگورش نتونسته ی ماشین بگیره خودش میدونه جا نمیشیم یجا بازم شوهرمو تحریک می کنن خر می کنن باهاش میرن اونجا جمع میشن مسخرش می کنن اینم عین خر چیزی بارش نیست منک اگ شوهرمم بره نمیرم امسال ب درک ک ابرو ریزی میشه

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
2740
[QUOTE=125474859]مادرشوهرم ٧٠سالشه تيپ جديد ميزنه چادري هم هست رفته مانتو از اين استين پفي ها خريده ...

اره بابا خواهرشوهرم يكيش ٥٠سالشه يكيش ٣٩

٥٠سالع مانتو نارنجي جيغ خريده 😂

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞