2737
2734
عنوان

چي جواب اين خانواده شوهر رو بدم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا چیزی ب ذهنم نمیرسه ولی یسال برادرشوهر گدا گشنه ام کامل براخودش و زنش لباسهای گرون خریده بود بعد ...

بعضي ها واقعا اسكولن

چندماهي بود ما پول نون بزور داشتيم بعد خواهرشوهرامميرفتن كلييييي خريد ميكردن جلو من هي باز ميكردن نشون ميدادن اصرارررر كه ببين چيا خريديم ما باكلاسيم ما خوشتيپيم 

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
2728
وقتی دخترایه خودش بد میگردن جلوی اونارو بگیره ن من

اتفاقا خانواده شوهر من همه جلو هم بلوز شلوار و بدون روسري هستن جلو برادر شوهر داماد شوهر ابجي كلا همه بعد مادرشوهرم فش ميداد ب جاريم كه حجب حيا ندارهخواستم بهش بگم دختراي خودتم اينجورين

بعضي ها واقعا اسكولن چندماهي بود ما پول نون بزور داشتيم بعد خواهرشوهرامميرفتن كلييييي خريد ميكردن ج ...

خدا خودش اونایی که قصدشون اینکارو رو یجوری ضایع کنه که بلا نسبت شما به گوه خوردن بیفتن خدا زمین گیرشون کنه

اتفاقا خانواده شوهر من همه جلو هم بلوز شلوار و بدون روسري هستن جلو برادر شوهر داماد شوهر ابجي كلا هم ...

اینا  بره خودشونو نمیبینن میچسبن به عروسا که اینکارو کن اونکارو کن 

2740
خدا خودش اونایی که قصدشون اینکارو رو یجوری ضایع کنه که بلا نسبت شما به گوه خوردن بیفتن خدا زمین گیرش ...

الهي امين 

پارسال مانتو خريدم همش ميگفتن خيلي جالب نيست مانتوت😐

جالب اينجاس خواهرشوهرم چاقه يه مانتو گرفته بود شده بود مث فيل من گفتم خيلي قشنگه ولي اونا رك رك ناراحتت ميكنن

همشون باید با ادمی که رک مثله خودش برخورد کنی

بخدا جاريم خيلي زن جمع كنيه رفته ناخون كاشته خواهرشوهرمم كاشته مادرشوهرم جلو چشم منب دخترش گفت خيلي بهت مياد مباركه بعد برگشت گفت سميرا (جاريم)زنيت نداره پولاي پسرمو داره ب باد ميده