2733
2739
بعضی ها چرا میخوان هر طور شده جلب توجه کنن؟؟؟واسم سواله

نمی ترسن خدا قهرش بگیره تو این شرایط

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤

حالا همه توهم کر ونا گرفتیم.اه.مردم از استرس دیروز با مادر شوهرم دعوام شد تو بهداشت کار میکنه گفتم هر وقت میای لباساتا بیرون دربیار وهمونجا بنداز ماشین وضد عفونی کن بدش اومد

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره 😁

بابا من سزارین کردم به خاطره فشارم 24 ساعت بستری شدم ccu نزاشتن من گوشی دستم باشه یا با کسی درارتباط باشم،حتی بچه مم نمیاوردن ببینم بعد این چه راهت رفته تو اتاق ایزوله پستم گذاشته؟

دیروزیه و پرستار بود چی

حتما سرکاریه 

کسی که مریضه حال تاپیک زدن نداره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731
حالا همه توهم کر ونا گرفتیم.اه.مردم از استرس دیروز با مادر شوهرم دعوام شد تو بهداشت کار میکنه گفتم ه ...

خب حرفتون خوب نبوده😐کرونا به لباس که نمیچسبه تا خونه بیاد. 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2740
کی گفت نتیه؟؟؟

چند صفحه جلوتر عکسشم گذاشتن 

برو ببین

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
خب حرفتون خوب نبوده😐کرونا به لباس که نمیچسبه تا خونه بیاد. 

واقعا؟؟؟نه ممکنه لباس هم آلوده شه

منم هرکی میاد خونمون،مامانم همسرم خواهرم همون دم در لباساشو میگیرم اسپری میزنم بعد میره دستشویی دست پ صورتشو میشوره دوباره یه اسپری بارون کلی دیگه هم میکنمش بعد اجازه ورود داره

همسرم که مستقیم میره حموم

اهان راستی تبشونم چک میکنم مثلا اگه خدایی نکرده یه کم بالا باشه راشون نمیدم😁😁😁

خب منم دیدم عکسشو نتی نبود

اینجاست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3953008/بستری-شدم?page=9

واقعا؟؟؟نه ممکنه لباس هم آلوده شه منم هرکی میاد خونمون،مامانم همسرم خواهرم همون دم در لباساشو میگیر ...

یا خدا😂😂نه من اطرافم همه تو کادر درمانن بهشون گفتم اگر وارد شدیم لباسا رو بشوریم و... کلی بهم خندیدن گفتن دیگه در این حد هم لازم نیست

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2706