2737
2739
مردم همینجوری ترسیدن بعضیام ک دارن دامن میزنن ب این ترس!واقعا چرا اینکارو کرده؟

نه بابا نترسید دستامون رو بشوریم ضد عفونی کنیم دست تو مماخمون نکنیم به چشم چالمونم نزنیم نمیگیریم😀

اینجاست https://www.ninisite.com/discussion/topic/3953008/بستری-شدم?page=9

این همون عکس نیس

من خودم از عکس اصلیه سرچ کردم

نوشته بود موجود نیس

صفحات بعدش م نوشته س

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این همون عکس نیس من خودم از عکس اصلیه سرچ کردم نوشته بود موجود نیس صفحات بعدش م نوشته س

عزیزم اون کاربر سرچ کرده عکس سرم 

این عکسم تو عکسا اومده

حالا بازم خودت میدونی 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
یا خدا😂😂نه من اطرافم همه تو کادر درمانن بهشون گفتم اگر وارد شدیم لباسا رو بشوریم و... کلی بهم خندی ...

بهداشت فردی الان فقط خوب جواب میده

الکل که کلا لازم تو خونه،خیلی خوب ضدعفونی میکنه حالا نه به خاطر صرفا فقط این ویروس،کلی

در کل همیشه رعایت کنیم خوبه،به خدا چینی ها خیلی کثیفا واسه همینه این همه مردن،بعد غذاهایی که میخورن واقعا افتضاحه

2731