2737
2734
عنوان

افسردگى گرفتم از دست خونواده شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره براى سرگرمى ميرم اونجا چون كار ديگه اى هم ندارم

😑

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
نه عزيزم اونا خيلى بدن مادرشوهرم سالى يكبار هم بچه هاشو دور هم جمع نميكنه واقعا خيلى بد

نه اصلا هم خیلی بد نیستن دلیل نداره به سبک زندگی یکی بگی بد این مدلی دوست داره زندگی کنه ما واسه بقیه نمیتونیم تصمیم گیری کنیم 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
نرو عزیزم نرووو خانواده ی خودت اگ بد هم باشن بهتر از خانواده ی شوهرتن حالا نگفتم بدن ها؟بت بر نخوره ...

خخخ من جاریم فامیل مادرشوهرمه یبار تو مهمونی بودیم فامیلای مادرشوهرم داشتن ب جاریم ک تازه عقد کرده بود آموزش تو دست گرفتن شوهرو میدادن من وارد جمعشون شدم بحثو عوض کردن چون من غریبم😐😂

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
2738
خب مشكل منم همينه اصلا دعوت نميكنه

ول کن با هر کی مث خودش باش 

منم دلم مهمونی میخواد ک بهم احترام بزارن، اما سری آخر خواستیم بریم خونه مادر شوهرم، مادرشوهرم ب شوهرم گفته بود زنت شام درسته کنه بیایید خونمون خیلی ناراحت شدم ولی خونه ام شام درست کردم بردیم، سر یه موضع شوهرم با مادرش بحثش شد مامانش گف از وقتی تو رو گرفته اینجوری جواب منو میده 😐😑😒

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
2706