2733
2739
عنوان

افسردگى گرفتم از دست خونواده شوهرم

620 بازدید | 38 پست

من هنوز نامزدم واينكه از بى حوصيلگى ميرم پيشه خانواده شوهرم اما هرموقعه ميرم نيستن يا اصلا جمع نميشن دور هم واى كه ديوونه كننده هستن نميدونم چرا مدامم ميرم جديدا ديگه واقعا بدم اومده دوست ندارم برم اما خودمو با چى سرگرم كنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واس سرگرمی میری پیش خونواده نامزدت؟ 

کتابی کلاسی دوستی تفریحی خواهری هیچی نداری؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

مشکل از خودته ناراحت نشی اونا سبک زندگیشون این مدلی مقصر تویی واسه رفع حوصلیپیت انتظار داری بیان جمع بشن تو رو از بی حوصلگی در بیارن

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
2738

نرو عزیزم نرووو خانواده ی خودت اگ بد هم باشن بهتر از خانواده ی شوهرتن حالا نگفتم بدن ها؟بت بر نخوره مثال زدم خانواده ی شوهر فقط حسود و زورگو ان و چش ندارن خوشبختی عدوس رو ببینن تجربه ی خودمه از چنتا زندگی ن فقط زندگیه خودم

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜

منم نمیرم اما شوهرم خودش تنها میره خونشون، منم دوس داشتم خانواده شوهرم منو دوس داشتن و باهام گرم و مهربون بودن، اما میرم خونشون غیر از احوال پرسی حرفی رد و بدل نمیشه مادرشوهرم بد نگام میکنه و یا تیکه میندازه، برامون تدارک نمی بینه از وقتی عقد کردم یه بارم دعوتم نکرده 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

خوب چرا میری.

نامزد داداشم از شب نامزدی اومد خونه مامانم اصلا با مامانم اینها زندگی کرد.

الان عروسیشون اصلا بی معنیه. کل دو سال جمع کنیم یک ماه هم خونه خودشون نخوابید.

کم برین بعد عروسی بی نمک نشین.

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
مشکل از خودته ناراحت نشی اونا سبک زندگیشون این مدلی مقصر تویی واسه رفع حوصلیپیت انتظار داری بیان جمع ...

نه عزيزم اونا خيلى بدن مادرشوهرم سالى يكبار هم بچه هاشو دور هم جمع نميكنه واقعا خيلى بد

2706