2737
2734
عنوان

اسکرین چت شوهرم و یه زن

| مشاهده متن کامل بحث + 17573 بازدید | 270 پست
ببین من دیشب دعوا کردم حالم خوب نبود درستم شوهرم حرف نمی زد. پیام دادم به این زنه الکی گفتم شوهرم نی ...

زنه کرم داره

خودتو اصلا پیشش مظلوم نشون نده و برعکس خیلی خودتو معذرت میخوام افریته نشون بده و از زندگیت دورش کن

مثلا وقتی به شوهرت زنگ میزنه  یا پیام میده اگه شوهرت مشکلی نداره خودت جوابشو بده و باهاش تند برخورد کن

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من تو اسكرين چيز خاصي نديدم كه لازم باشه شك كني 

انقد سر اين چيزاي كوچيك زندگيتونو بهم نريزين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
زنه کرم داره خودتو اصلا پیشش مظلوم نشون نده و برعکس خیلی خودتو معذرت میخوام افریته نشون بده و از زن ...

تو از کجا فهمیدی زنه کرم داره. من میگم نکنه باهم رابطه هم داشتن. هزار تا فکر تو سرم اومد از کجا پیداش شد

درمراحل اولیه خیانت هست خیلی مواظب این طور خانمها که میگن مثل داداشمی و پسرمی باش من خودم مرد هستم این خانمها خطرناکن زندگی خراب کنن

از روزی که امیدم را به دیگران از دست دادم احساس بهتری می کنم!!!!!!!!!!!!!!!
2740

میگم گفته کجایی این بچه از نگرانی نابود شد ینی اینکه صمیمی هستن هاااااا

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
درمراحل اولیه خیانت هست خیلی مواظب این طور خانمها که میگن مثل داداشمی و پسرمی باش من خودم مرد هستم ا ...

شما آقا هستین؟؟ من الان چیکار کنم به شوهرم بگم قط رابطه کنه. اگه نکرد چیکار کنم. آدرس زنه رو هم ندارم

غلط میکنه!!جلوشو بگیر تا گندبالانیاوردن.یکی از اقوام ماام بایکی تو تصادف اشناشدن زنه همچین خودشو قال ...

اینقدر منفی بافی نکنید.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2706