2737
2734
عنوان

اسکرین چت شوهرم و یه زن

17573 بازدید | 270 پست

دوستان بیاین باهم بزارم بعد میخوام پاکش کنم.

داستانش مفصله نمیدونم چطور باهم آشنا شدن . خودش میگه زن دوستشه. من شک دارم و یه جورایی حسم میگه این خانم اصلا شوهر نداره. از دیشب تا حالا دارم گریه می کنم شوهرمم تا بهش گفتم بیشتر شلوغش کرد و گفت تو خیلی حساسی. باید بگم این خانم میخواست ماشینشو بیمه کنه و پول نداشت که شوهرم بهم گفت چک بده برا بیمه ماشین تا قسطی پرداخت کنه من که رفتم فهمیدم خود شوهرم مدارک ماشینو برده داده به دفتر بیمه و اینکه شوهر من از اون ور جبهه گرفته که چرا تو به من شک کردی .

تو رو خدا نظرتون رو بدون مبالغه بهم بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مواظب زندگیت باش

فقط همین

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  
2738

غلط میکنه!!جلوشو بگیر تا گندبالانیاوردن.یکی از اقوام ماام بایکی تو تصادف اشناشدن زنه همچین خودشو قالب مرده کرد زنش شد.زن و بچه ی مرده اواره بودن همش دعوا و جنگ داشتن مصیبت بود  بخدا.باورنکن توام قشنگ خودتو نشون بده دادو بیداد کن بزا بترسه.ب دوتا بزرگترش بگو.نزار زندگیتو این زنای خراب ازهم بپاشن.همه چی ازین ک مردا ب این زنا اهمیت میدن شروع میشه .ازمن ب تو گفتن بود خلاصه خوددانی

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...
2706