2733
2734
مگه میشه پس سهم من اززندگی چیه‌اینطوری یعنی فقط جکم پرستاربچه هاش وکلفت توخونش رودارم ولی طلاق بگیرم ...

شما که میگی چندین ساله کارش اینه؟

پس چرا هی بچه آوردی؟ 

منبع درآمد داری؟ 

بعد طلاق برنامه ت چیه؟

الان چندماه زگیل تناسلی گرفته بازم ادم نشده.پریروزتوماشینش کاندوم دیدم میگم این چیه میگه ماشینم دادم ...

خو عزیزم زگیل که در مان نداره . از راه تماس پوست . خودتم برو ازمایش بده اگه نداشتی . نذار نزدیکت شه ادم کثیف 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری نگه داری 4 تا بچه رو. حداقل مغازه رو ازش بگیر و خودت توش کار کن قفل در رو هم عوض کن

خودم کارمندم میتونم ازخرج بچه هابرنیام ولی طلاق بکزرم مطمینم خرج بچه هاش رومیده 

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم

عزیزم اگر مهریه خودتو میده نفقه بچه هاتم میده و حضانتشون طلاق بگیر اگر نه ناچاری تحمل کنی ... میتونی بجای مهریت حضانت بچه ها رو بگیری .. بعد مراکز بهزیستی برو بهت کمک میکنن

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2731

پس طلاق بگیر خودتو خلاص کن مگه دوروز عمر چقد ارزش داره که همش حرص بخوری

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
عزیزم شما میتونی طلاق بگیری؟ سرپناه داری؟ حقوق ثابت داری؟ میتونی خرج چهار تا بچه رو بدی؟ میتونی ...

اره سرکارم بچه هام پرستاردارن الانم کل خرج بچه ها وخودم رودارم من میدم.اون هیچ سهمی توزندگی من تداره حتی بچه هاشم اصلاخجالت میکشن باهاش حرف بزنن از بس بابچه هانبوده.

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم
خو عزیزم زگیل که در مان نداره . از راه تماس پوست . خودتم برو ازمایش بده اگه نداشتی . نذار نزدیکت شه ...

نذاشتم موندم بیچاره اون دخترایی این باهاشون میره

ببین ما اللان احساسی داریم نصیحتت میکنیم . شما ۴ تا بچه داری . اینکه طلاق بگیری فقط برای خودت خوبه . اما بچه ها نه یا پیش شوهرت میمونن که اینده خوبی در انتظارشون نیست . یا خودت میبری که دیگه باید قید ازدواج مجدد رو بزنی . برو پیش مشاور . اونا بهتر میتونن بهت کمک کنن . من خودم اول گفتم طلاق بگیر . اما بچه ها زنجیرن به پات . باید به جای ۵ نفر تصمیم بگیری 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔
2740
همیشه بود وهردفعه قسم والتماس که دفعه اخره هردفعه هم من دوسه ماه قهربعدباوساطت مادرومادرشوهربرمیگشتم

نمیخوام تشویق به طلاق کنم که بعد گناهش به گردنم باسه.

ولی من حای توبودم طلاق میگرفتم‌.به هزاران دلیل.اول که ازش مریضی نگیرم.دوم که ممکنه بعد چند وقت یکی اونقدر دلشو ببره که بخواد کامل عقدش کنه.سوم که این مرداپرروعن بعد یه مدت برنگرده توروم بگه اره همینه که هست دوسش دارم میخوای بمون میخوای نمون واونموقع نابود بشم.چهارم که یموقع نره یواشی یکیو بگیره بعد سرپیریم بیاد بگه بیا این زنمه این بچشمه بیا کنزیشونو بکن.بعد کل اموالشو بزنه بنامش وهمون یشب درمیونم بعد یه مدت نیاد.

من به دلایل با اگه باشم حدا میشم.فقط سعی کن اگه خواسی بری حتما پولی طلایی ملکی چیزی ببری با خودت.

به حرف مادرتو مردم دهن گشاد خودتو مجبور به انجام کاری که دوستنداری نکن.

میخواسی بگی خر خودتی رفتی پیامک دادی که میزنگم جواب نده بعد هماهنگی میایی جلو من ادا درمیاری.بگو بیا بربم پیرینت پیاماتو بگیر ببینم قبل تماست وافعا پیامکش دادی یانه.

عجب زنه بیشعورو اشغالو عوضییه که مسلما تابلوعه میدونه طرف زن داره ولی باهاشه

اره سرکارم بچه هام پرستاردارن الانم کل خرج بچه ها وخودم رودارم من میدم.اون هیچ سهمی توزندگی من تداره ...

خوب اگه مشکل مالی نداری برا چی یه ادم کثیفه مریصو نگه میداری توخونه که خودتو بچه هاتم خدایی نکرده ازش مریضی چیزی بگیرین

نمیخوام تشویق به طلاق کنم که بعد گناهش به گردنم باسه. ولی من حای توبودم طلاق میگرفتم‌.به هزاران دلی ...

واسه دوست دخترقبلیش دختربود بهش گفته بود زن دارم طلاقش

میدم تورومیگیرم

واسه دوست دخترقبلیش دختربود بهش گفته بود زن دارم طلاقش  میدم تورومیگیرم

خو بگو بیا طلاقم بده وبرو.

این جور ادمای بدبختو حقیر به اون دوست دخترای احمقو حروم لقمه شونوم رحم نمیکنن.توی این دنیا یااون دنیا حتما جواب میدن که انقدر راحت پا نزارن توی زندگیه مردم

الان چندماه زگیل تناسلی گرفته بازم ادم نشده.پریروزتوماشینش کاندوم دیدم میگم این چیه میگه ماشینم دادم ...

وا مکانیک کاندوم بذاره تو ماشین مردم

الهی ذلیل بشه چهار تا بچه داری بتمرگه سر زندگیش خیر نبینه

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
اره سرکارم بچه هام پرستاردارن الانم کل خرج بچه ها وخودم رودارم من میدم.اون هیچ سهمی توزندگی من تداره ...

پس برو طلاق بگیر به مادرت کار نداشته باش درآمد داری بسم الله همون موقع که با زن تو خونه دیدیش باید تمام می‌کردی

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2706