2726

تاپیکهای قبلی روبتونید میبینید که شوهرم یه خیانتکارکثیفه که هرشش ماه میره بایه زن وبیوه الان تازه فهمیدم بایه نفردیگه هستش درست پنج ماه قبل بود گندخیانتش دراومدوقسم خوردادم شده وواسش تجربه شده ولی دیروزکه فهمیدم بهش گفتم تف توصورتت که یه حیوونی.فقط مثل همیشه کتمات کردکه توشکاکی وفکرهای ناجورتوهستش ومن باکسی نیستم درصورتی حمام رودشمارش زنگ زدسیداصغرسیوبود جواب دادم حرف نزدم خانمی الوگفت بعدکه من گفتم بفرماییددیگه جواب ندادوقطع کردازحموم دراومدگفتم سیداصغرکیه اصلاجاخوردرنگش عوض شدگفت چرامیپرسی گفتم زنگ زد جواب دادم باترس گفت چی گفت گفتم توبگوچکارت داشت دوباره گفت چی گفت گفتم حرف نزدوخانمی بود گفت نه طلبکاره پول میخاد جوابش رونمیدم گفتم الان زنگش بزن نیم ساعت التماسش کردم بادعواوخوب وبدگفتم زنگش بزن گفت نه طلبکاره اخرم گوشیش روبرداشت یه کاری توگوشیش کرد وزنگ زد چندبارجواب ندادگفتم طلبکاربودجواب میدادوپیامش دادی من زنگ زدم جواب نده.گفت افکارهای توخرابه.اخه ولنتاین وروزمادرم سه روزغیب شد وحتی گوشیهاشم جواب نداد بعدگفت رفته بودم زنجان دنبال کار.دیرورگفتم پس ولنتاین وروززن هم بااین سیداصغربودی.رفت پیامش دادم توافقی میایی جدامیشیم وزنگش زدم فقط میکفت داری اشتباه میکنی تاحرف ازطلاق میزدم قطع میکرد هیچکدوم پیامهاشم جواب ندداه دیشب هم نیومده خونه حالا میخام برم دادتواست طلاق بدم مادرم مخالف سرسخت طلاقه.طلاق روخیلی خیلی بدمیدونن.ولی موندم چکارکنم اگه بخاطرحرف مردم بخام بمونم یه روانی میشم مگه یه زن چقدرتحمل داره کا ارشش ماه بایدخیانت ببینه.توروخداباهام همفکری کنید کدوم کارصلاحمه.دیروزبه برددرشوهرم میگم میگه اره این عادت کرده الانم باکسی هست ماهم بهش میگیم ولی حرف گوش نمیکنه دوراه داری یاطلاق بگیر یاصبرکن تاخودش ازاینکارخسته بشه وادم بشه

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه هاشو اگه خیلی کوچیک نیستن بنداز چند روز سرش ،قهرکن برو شاید آدم بشه

ولی شرایطو در نظر بگیر که بچه هات اذیت نشن😢

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

باز خوبه خانوادش میدونن چه انگلی رو داری تحمل میکنی عزیزم... اگه استطاعت مالی دارید بنظرم طلاق گزینه درستیه اینجوری تو زندگی این مدلی پیر ادم در میاد مگه یه زن چقدر توان داره که بخواد هر دفعه این چیزارو تحمل کنه

😎🤔
خیانتاش تازه شروع شده؟؟؟ یا از قبل بود؟قبل بچه

همیشه بود وهردفعه قسم والتماس که دفعه اخره هردفعه هم من دوسه ماه قهربعدباوساطت مادرومادرشوهربرمیگشتم

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم
2706