2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم از قم اومده من واقعا می ترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2621 بازدید | 152 پست
باید به قم  هم مثل ووهان چین اجازه ورود و خروج نمیدادن😊همه دانشگاه ها وحوزه علمیه اش هم تعطیل ...

عزیزم پروازای چینم اینا  کنسل نکردن 

اونوقت ورودخروج داخلیو کنسل کنن

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه حالش خوبه وعلامتی نداره جای نگرانی نیست

همه قمیها که بیمار و ویروسی نیستن که

تازه از خود ووهان دانشجوها اومدن هیچکدومشون مریض نبودن

بیخودی استرس نداشته باش

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2738

عزيزم اين ويروس في نفسه خيلي خطرناك نيست و كشنده هم نيست مگر در افراد بالاي شصت سال با نقص سيستم ايمني و افرادي كه بيماري زمينه اي دارن مثل مشكلات قلبي و ريوي.. در افراد ديگه حتي اگر بگيرن به شكل يه سرما خوردگيه كه بعد از چند روز خوب ميشه چه بسا كه خيليهامون گرفته باشيم و فكر ميكرديم فقط سرما خوردگي بوده..استرس خودش باعث نقص سيستم ايمني ميشه و بدن رو مهياي پذيرش ويروس ميكنه

🎁🎁مادر دو تا دختر بودن خيلي حس قشنگ و روياييه💖💖💖
همین کارو می کنم

الکلیش میکنی😂😂😂😂😂 خوبه مست نمیشه😆😆😆😆

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
کرونا کیه بابا ما ازگرونی نمردیم

مقاوم شدیم دیگه 💪💪💪

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
2706