2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم از قم اومده من واقعا می ترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2622 بازدید | 152 پست
برو خواهرشوهرو بغل کن وروی ماهشوببوس

ایییششششش خدابه دور خواهرشوهر مگه بوس کردن داره اح اح اح😝

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

😨😨😨😨😨😨 این از اون خواهرشوهر خوباست که با پنبه سر میبره خوشم اومد از سیاستش😂😂😂😂😂

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
حالا خواهرت از قم اومده بود همین حرفو میزدی ؟ همه قمی ها الان منشا ویروسن ؟

ببین ناراحتی نداره 

مام اراک کرونا اومده همه باید ازمون دوری کنن ویروس تو شهرمون پخشه

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒
نترس بابا هرکس ازقم بیاد کرونا نداره ک 

مسئله کرونا نیست عزیزم مسئله خواهرشوهرررررره😅

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

متاسفانه نباید بره دیگه..پدر شوهر منم چند روزه حالت سرما خوردگی داره بهس میگم چند روز نرو گوش نمیده..من خودم ی هفته بیرون نرفتم تو خونه خیلی رعایت میکنم از لحاظ تغذیه و اسپند و عنبر نسا زحمتای منو هدر میده

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..
حالا خواهرت از قم اومده بود همین حرفو میزدی ؟ همه قمی ها الان منشا ویروسن ؟

من نمیفهمم چرا ناراحت میشید من خودم از قم نیستم اما اصلا خونه کسی مهمونی نمیرم تو این روزا

و تا جایی که امکانش هست هم بیرون نمیرم کلا

حالا که قم بیشتر درگیر شده بهتره مردمش مراعات کنن نه اینکه بربخوره بهشون

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤
2706