2733
2739

چیا میخورین ؟ وعده های غذاییمون سالمه و کم چرب و کم کالری 

ولی میان وعده خیلی شیرینی جات و چیپس و پفک و اینا میخورم 

چیا بخورم به جاش ؟ غیر میوه 

توت و عناب هم خریدم 

اجیل هم نگین که گرونه 🤸‍♀️

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️

تنبلی تخمدان داری؟

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم دقیقا همین مشکل دارم ، ناهار و شام رعایت میکنم و سالم میخورم ولی میان وعده نمی‌دونم چی بخورم میرم سراغ کیک و شیرینی ، نمیتونم هر روز میوه و آجیل بخورم 

💜                                                                                                                                                                                                                                           
منم دقیقا همین مشکل دارم ، ناهار و شام رعایت میکنم و سالم میخورم ولی میان وعده نمی‌دونم چی بخورم میر ...

خیلی بده اصلا 

نمیخوام انقدر قند مصرف کنم 

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️
خیلی بده اصلا  نمیخوام انقدر قند مصرف کنم

من سه ماه قند و شکر حذف کردم خیلی عااالی بود 

ولی حالا نمیتونم دیگه اراده قبل ندارم 

💜