2737
2739
عنوان

نمیخواد باهام ازدواج کنه.

| مشاهده متن کامل بحث + 2461 بازدید | 112 پست
یعنی سیاست داشته باش تا وقتی ک بهم دیگ نرسیدین نزار خیلی بهت نزدیک شه همش تشنه نگهش دار با دست پس بز ...

اون حد وسط سخته چ طوری اخه باید رفتار کرد با اینکه طرفو دوسش داری ؟😫

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه تشکر 

خواهش میکنم گلم،شما لیاقت اینو داری با کسی باشی که اونم عاشق شما باشه،اما اول باید روی اعتماد بنفس و عزت نفست کار کنی،اونوقته که اون فرد سر راهت قرار میگیره،به خودت باور داشته باش  

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
2728
کسی ک نمیخاد نمیتونی راضی کنی این حرف منی بهت میزنم ک هم سن تو بودم ک ۳سال از عمرم پای یه ادم ک عاشق ...

من حس می کنم ته راهم. هیچ امیدی ندارم. نمی تونم دل بکنم. فقط ذره ذره دارم نابود میشم. 

اون حد وسط سخته چ طوری اخه باید رفتار کرد با اینکه طرفو دوسش داری ؟😫

وا عزیزم خب باهاش مث ی آدم عادی باهاش رفتار کن تا 3 ماه اینا بعدش کم کم رفتارتو گرم کن خیلی آروم ک یواش یواش عاشقش کنی و وابسته شه ن اینکه خیلی زود عشقت داغ شکنه و خیلی زود سرد بشه...ولی ب هیچ وجه تو دوستی نزار بهت دست بزنه ب هیچ وجه 

بی محلی و سنگین بودن و پا ندادن❤❤❤واس هر مردی ملاکه

زرنگه دیگه  اسکل ک نی حاملت کنه

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤
2738
اگ میشه میتونی قضیه رو بگی شاید راهکار خوب دادیم برات

قبلا ازدواج کرده. زنش بهش خیانت کرده و رفته. الان دیدش به همه بده. حس می کنم فقط داره همینطوری میگذرونه تا همه چی تموم شه. خودش گفت براش خیلی خیلی سخت بوده. 

من یه جورایی مثل توام سه ساله باهمیم هر سری من جدا شدم پاشد اومد برم گردوند.از این که دوسم داره شک ندارم.ولی حرفی از ازدواج نمیزنه اصلا خودم نمیدونم فرد خوبی برا ازدواج هست یا نه.خیلی فرد خوبی برا دوستیه و من نگرانم که ایندمون چی میشه.رابطه جنسیم حق داری ادم نمیتونه دوسش داشته باشه و اتفاق نیوفته.هر چند رابطه داشتن باهاش حقت بود و الان کسی نباید سرزنشت کنه

خب بله

رابطه حرومه

شما محرم نیستین

بخدا این پسر ولت میکنه

ازت زده شده

تو لیاقت بهترینا رو خواهی داشت اگه خودت بخوای

دوست پسر برا چته جز اینکه افکارتو به هم میریزه

متنفرم از پسرا

توام متنفر باش و راحت

2706