2737
2739
عنوان

نمیخواد باهام ازدواج کنه.

2461 بازدید | 112 پست

نمیخواد باهام ازدواج کنه. من با ی گذشته ی مشخص، اون هم همینطور. براش اولی نیستم، برام اولی نیست. ولی گاهی اوقات حس میکنم بهش خیلی نزدیکم اما توهمه، حس واقعی همون دور بودنه. من و اون از هم دوریم. 😔😔😔😔 دیروز گفت دوباره در مورد بچه و این چیزا نگو آخرش. وقتی کنارم بود، وقتی کنارمه، حالم خوبه اما وقتی میره ته دلم خالی میشه. دلم میگیره. اون منو نمیخواد. بوسه های من بی فایده است. محبت من بی فایده است. حرف های من بی فایده است. هر بار همینه. همون حرف ها. دلم گرفته. دیگه نمی تونم ادامه بدم. نمی تونم. راه حلی وجود نداره درسته؟ من نمی تونم راضیش کنم تا باهام بمونه درسته؟ گاهی با خودم میگم کاش منو حامله میکرد تا با بچه ام از اینجا برم، اون وقت مزاحمش نمیشدم، میرفتم. ولی قبول نمیکنه. اخه چرا؟ خسته شدم از این اوضاع.😔😔😔😔😔😭😭😭😭

عشق و علاقه و ازدواج زوری نیس ک عزیزم 

فدای سرت 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیتونم درکت کنم ولی غم و حسرت تو متنت  داد میزنه امیدوارم بهش برسی حتی اگه تهش شکست باشه 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2738

بابااااا بیخیالش شووووووو

ازدواجم کنی باهات نمیمونه این آدم. 

با کسی باش ک تورو بخواد.

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

دیونه ای اگر باهاش ازدواج کنی حال گفتن دلیلشو ندارم

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2706