2733
2734

دوستان من دوساله واسه چاقی دگزامصرف میکنم "ودکزا سیستم ایمنی بدنرو پایین میاره" حالا میگن هرکی دگزااستفاده کرده بیشترامکانش هست کرونا بگیرع😭دیگه فقط مونده سکته قلبی بکنم😭   ولی خب از یه طرف دیگه من یکسالعه هر روز دمنوش زنجبیل و دارچین با خرما هرروز میخورم و سردیجات دوساله که نخوردم اینجاشم که خوبه ولی بازم بابت دگزا ترس عجیبی دارم😭

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دگزا با اون همه عوارض استفاده کردی فقط به خاطر چاقی  

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2740
اوووو. نترس بابا. بهداشتو رعایت کن. 

یعنی واقعن 😢

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌

تلقین نکن ب خودت عزیزم....همش باخودت تکرار کن ک هیچی نمیشه ...قانون جذب جدی بگیر...ب هر چیز خوب یا بد زیاد فکر کنی ب وجود میاد بخدا

مگه خدا الکیه؟؟؟؟؟؟؟؟خدابزرگه.....جواب همه بنده هاشو میده

عزیزم کدوم بیشعوری بهت گفته دگزا برای چاقی بزنی ؟ چیکار کردی با خودت؟ اصلا از عوارض دگزا خبر داری ؟ مایی که بیماری ایمونولوژی داریم با مریضیمون میسوزیم و میسازیم تا عوارض کورتون گریبانمون رو نگیره. تو عمدا کورتون مصرف کردی ؟ اون ورم میدونی چه قدر خطرناکه؟ واقعا متاسفم 

2706