2737
2734

دوستای گلم همین همسرانتون شاید ارزوی خیلیا باشن.به همسرتون به چشم رفیق نگاه کنید.اینا همونایین که یه روزی با عشق بهشون بله دادیم.ما خوب باشیم مردا خودشونو حلوا حلوا میکنن واسمون.توروخدا برا چیزای بی ارزش زندگی رو به کام خودتون تلخ نکنین😎

💎زبان کوردی هویت من است💎
خب تو اصرار کردی اگر واقعا بچه نمی خواست قبول نمیکرد حالا که قبول کرده باید تحمل کنه

فکر میکرد عمل جواب نمیده، iuiکردم، وقتی فهمید گرفته افسردگی گرفته تا الان و اخر عمرم همینه، اون نمیخواست من خواستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگفتم به درک خوش گلدی

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2728
استتارتررفتع گل بچینه😑😑

داشت پرتقال میخورد،خونه ی مامانم بودیم،بعد به شوخی گفتم تو که پرتقال نمیخوری،(پرتقال زیاد میخوره)و بعد گفتم الهی بمیرم برا خودم،میگه چرا اون طور گفتی فقط خودت برات مهمی،از دیشب به رسم، عصری هم گفت بلند شو ببرمت خونه مامانت ،کمک کن،گفتم حالم خوب نیست ک بیام،گفت انقد بی ارزش نکن...داد زد و رفت سر کار،الان من مقصرم؟ب خدا هی بهانه میگیره الکی

شوهر منم یکسره میگه ارامشمو ازم گرفتی، چون دوقلو دار شدم و همش خونم سر و صداس و اینکه من اصرار کردم ...

اگه درد منتظرای بچه رو داشت از این دکتر به اون دکتر می رفت خوبش میشد، بهش بگو ناشکری نکنه، خیلیا حسرت این زندگی رو دارن

هر چیز که در جستن آنی آنی!
2738

اینجا نباید یه چیزی بگیم که استاتر بدتر کنه.همیشه که مردا مقصر نیستن بخدا.وقتی کسی تایپیک میزنه بیاین مشکلشو حل کنیم نه با حرفای رکیک و دلسردی بهش بدترین چیزارو یاد بدیم اینجوری باشه هیچکی نباید زندگی کنه همه محضرو طلاق.برای بهتر زندگی کردن و موفق بودن چیزای قشنگ به هم یاد بدیم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

💎زبان کوردی هویت من است💎
داشت پرتقال میخورد،خونه ی مامانم بودیم،بعد به شوخی گفتم تو که پرتقال نمیخوری،(پرتقال زیاد میخوره)و ب ...

کلا ایشون انگار یکم اخلاقاش زنونست 

و از این تیپ مرداس که زیادی پرتوقع و حساسه

مدام باید نازشو بکشی من خودم یک روزم نمیتونم با یه همچین مردی زندگی کنم

بخدا ی بار من اوایل ازدواج با لجبازی شوهر بدبخت و زجر میدادم جوری که روبروم نشسته بود گریه میکرد و میگفت بابا من باهات ازدواج کردم چون دوست دارم چون کنار تو ارامش میخوام،چرا داری اینجوری میکنی اون لحظه فقط بغلش کردم و گفتم غلط کردم.ازون روز به بعد خیلی خوبیم و ارامش داریم و زندگیمون پر از عشقه.نکنین ز این کارا.صبر و مهربونی معجزه میکنه

💎زبان کوردی هویت من است💎
فکر میکرد عمل جواب نمیده، iuiکردم، وقتی فهمید گرفته افسردگی گرفته تا الان و اخر عمرم همینه، اون نمیخ ...

فکر میکرد فکر نمیکرد که نمیشه حرف ،دیگه مرده زن نیست که بگن شوهرش مجبورش کرد کتکش زد تا قبول کرد حالا باید پای کارش بمونه بعدم خداروشکر کنه بعد عمل و ای یو ای بچه دارشده

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2706