2737
2739

منظورم کلیه به استارتر نیست. لطفا راجع به اسم انتخابی بقیه نظر منفی ندیم. من میخواستم بذارم دلارام اسم دخترمو اینقدر گفتن قدیمیه قدیمیه همسرم منصرف شد هنوز تو دلم مونده.

لا تقنطوا من رحمت الله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسمت قشنگه ولی برای نوزاد من شنیدم تعجب کردم

منم یه زمان نوزاد بودما🤨

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2731
اون ک خوبه.دانش اموز کلاس اولیه من اسمش کبری هست

اره   همسایه   مامانم  اسم   نوشو   گذاشته   حبیب الله   اسم   پدر بزرگش   بوده   انگار    

البته     فرهام     صداش   میکنن  

به کرمهای اطرافتون پیله نکنید!!    توهم پروانه شدن میگیرن
2740
بچه ها امیرسام قشنگه؟

من ترکیب فارسی و عربی رو نمیپسندم مثل امیر سام یا نازنین زهرا یا نازینین زینب یا یاسمن زینب یا بهار زهرا که اشنامون گذاشته 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
الان اسم پسر هفت ساله من فرهاد هست، يکي بشنوه بايد بگه قديميه و باورش نشه؟! خيلي از اين اسمهاي جديد ...

من عاشق اسم فرهادم.

کار خوبی کردی😆

اونایی که دیگه برنمی گردن کجا میرن..¿
من ترکیب فارسی و عربی رو نمیپسندم مثل امیر سام یا نازنین زهرا یا نازینین زینب یا یاسمن زینب یا بهار ...

پسرای دگ ام امیر با مشتق عربی ان نمیدونم اینو چی بذارم امیررضا چی؟

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒