2733
2734
عنوان

وااااااای کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 33 پست
ازابزارفروشی ماسک فیلترداربگیراکثرادارن

ابزار فروشی؟؟؟؟ همینایی که میخ و بیل و چکش دارن یعنی؟؟؟

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
در مورد سنش چیزی ننوشته بود😢😭 من خیلی میترسم نه ماسک گیرم میاد نه ژل ضدعفونی کننده.... بیشتر از خو ...

اگه ژل گیرتون نمیاد، الکل طبی بگیرین، همون اتانول ۹۶ درصد، بعد داخل یه ظف اسپری یه مقداری بریزین و یه خورده هم آب قاطیش کنین که یه خورده رقیق بشه، ۹۶ درصد بشه ۷۵ درصد. بعد با اون هم به دستاتون اسپری کنین هم به سطوح، همه میکروب، ویروس و باکتری رو میکشه. ما تو آزمایشگاه دوران دانشجویی برای استریل کردن محیط و دستمون اینکارو میکردیم. 

🙂😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه طبق گفته  ی دکترها وسازمان بهداشت جهانی که تلویزیون خودمون هم پخش کردویه میکروبیولوژیست که احتمالاپستش رودیده باشین

کروناممکنه توبدن بعضی هاحدود۸۰ درصدافراد

نمودچندانی نداشته باشه وبه تب هم نرسه

ولی همین افرادناقل هستن وممکنه ویروس روبه کسی که سیستم ایمنی ضعیف یابیماری زمینه ای داره منتقل کنن وخدایی نکرده مشکل به وجودبیاد

خداخودش رحم کنه

🌹لاحول ولاقوه اِلّا بالله🌹                                         💟👫💍💟
ابزار فروشی؟؟؟؟ همینایی که میخ و بیل و چکش دارن یعنی؟؟؟

آره چون ماسک فیلتردار برای شغل نجاری و...هم برای جلوگیری ازورودگردوغباراستفاده میشه اکثرادارن

🌹لاحول ولاقوه اِلّا بالله🌹                                         💟👫💍💟
2731
شوهر من خیلی سرفه میکنه و صداش تغییر کرده الان چند روزه ولی سرحالِ و تب و لرزو گلودرد و اینارو نداره ...

اره حتما ببرش تا ۱۴روز میگن تو بدن نشون نمی ده 

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
در مورد سنش چیزی ننوشته بود😢😭 من خیلی میترسم نه ماسک گیرم میاد نه ژل ضدعفونی کننده.... بیشتر از خو ...

ماسک فقط چندساعت تاثیرداره بعدش الوده میشه ومحل تحمع میکروب

ژل هم مهم نیست

اب وصابون بهترازژل

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2738
اگه ژل گیرتون نمیاد، الکل طبی بگیرین، همون اتانول ۹۶ درصد، بعد داخل یه ظف اسپری یه مقداری بریزین و ی ...

سلام.عزیزم.حالا که ازمایشگاه‌خوندی.یه سوال..اگه کسیesr 18 باشه (تو برگه ازمایش بین ۰تا۱۵ بودنرمالش) وcrp هم مثبت باشه..اما گلبول سفید و قرمز نرمال باشن..بیماری خودایمنی میتونه باشه؟؟مویرگای پام.به شکل توری و قرمز شدن

تیکر رسیدن به ارزوهام💛💛💛💛💛💛💛

كاش مدارس رو تعطيل كنن كلي پيشگيري ميشه ميزارن يكي بميره بعد خوب قبل ازاينكه فاجعه بشه جلوش را بگيرين

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
من که از استرس دارم میمیرم.باردار هم هستم.از یه طرف هم این کرونا.

واسه باردارا خطر نداره،طبق آمار توی چین یه مورد هم به مشکل نخورده

ولی آنفولانزا واسه بچه ها و باردارا خطرناکه

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊
اگه ژل گیرتون نمیاد، الکل طبی بگیرین، همون اتانول ۹۶ درصد، بعد داخل یه ظف اسپری یه مقداری بریزین و ی ...

الکل صنعتی نمیشه؟

همیشه یادم باشه اگر رویایی برای خودم نداشته باشم نردبومی میشم برای رویای دیگران
من که از استرس دارم میمیرم.باردار هم هستم.از یه طرف هم این کرونا.

منم باردارم ماسک گیرم نیومد همه دارو خونه ها رفتم فقط یه داروخونه مثلا دلش سوخت یه دونه داد بهم هشت هزار تومن😢😢😢

❤️خدایا شکرت برای داده هات و نداده هات❤️
ماسک فقط چندساعت تاثیرداره بعدش الوده میشه ومحل تحمع میکروب ژل هم مهم نیست اب وصابون بهترازژل

آب و صابون می‌تونه ویروس رو بکشه؟؟من یه فوم ضدعفونی کننده خریدم ولی آلکل نداره اتفاقا تو فکر این بودم برم الکل بخرم

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
سلام.عزیزم.حالا که ازمایشگاه‌خوندی.یه سوال..اگه کسیesr 18 باشه (تو برگه ازمایش بین ۰تا۱۵ بودنرمالش) ...

من آزمایشگاه نخوندم عزیزم😂😂😂😂 بیماری شناسی گیاهی خوندم، منتهی پایان نامه ام در مورد یه قارچ بیماریزای گیاهی بود،کارمون کشت قارچ تو محیط کشت و ژنتیکی و خیلی حساس  بود. نباید آلودگی تو محیط باشه، ما از الکل طبی برای استریل محیط استفاده میکردیم.

🙂😊
2706