2726
عنوان

وااااااای کرونا

710 بازدید | 33 پست

کرونا با چه علائمی خود را نشان می‌دهد؟

کرونا با علائمی شبیه به سرماخوردگی مانند آبریزش بینی، سرفه، عطسه، لرزش دستان، گلودرد، معمولا سردرد و تب باعث ایجاد عفونت و مشکلات خفیف تا متوسط در دستگاه تنفسی فوقانی می‌شود.

افراد مسن بالای ۶۰ سال و به طور کلی کسانی که دارای سیستم ایمنی ضعیفی هستند بیشتر در معرض ابتلا به این ویروس قرار می‌گیرند. وزارت بهداشت جهانی انتقال ویروس کرونا را از انسان به انسان تأیید کرده است، اما متخصصان پزشکی در خصوص این موضوع در حال بررسی هستند تا بفهمند چه کسی می‌تواند آن را بیشتر منتقل کند. ویروس کرونا می‌تواند از طریق دست دادن با افراد مبتلا به این ویروس یا موادغذایی خیابانی مانند فست فود یا سایر غذا‌های دیگر منتقل شود.  

رفیق ... مبادا گرفته باشی که شهری را برایت به نماز آیات وا میدارم...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه نفر توی اراک فوت شد یک هفته مدارس و دانشگاهاشونو تعطیل کردن

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

پسر من ۷ سال داره پریروز تو کوجه بازی میکرد زیر بارون دیروز تب داشت بردمش دکتر گفت گوش و گلوش خوبه عفونت نداره..امروزم یه خورده داغ چه کار کنم؟ مطب دکتر هم شلوغ میترسم بدتر ویروس جدید بگیره

چرا کاربری من و ازم گرفتین  

ما الان رفتیم میوه و .....خریدیم همش میترسم نکنه ویروسی باشن بردم گذاشتمشون تو بالکن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

من پشت ریه هام دردمیکنه سردردخفیف دارم وگلومم تاوسط قفسه سینه ام دردخفیف داره

چم شده یعنی؟؟

کاش میشدبرم دکترولی میترسم...

میترسم برم بدترمریضی بگیرم!

هوووووف

🌹لاحول ولاقوه اِلّا بالله🌹                                         💟👫💍💟
سنش بالا بود اونی که فوت کرده؟

در مورد سنش چیزی ننوشته بود😢😭 من خیلی میترسم نه ماسک گیرم میاد نه ژل ضدعفونی کننده.... بیشتر از خودم نگران پدر و مادرم هستم😭

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
در مورد سنش چیزی ننوشته بود😢😭 من خیلی میترسم نه ماسک گیرم میاد نه ژل ضدعفونی کننده.... بیشتر از خو ...

ازابزارفروشی ماسک فیلترداربگیراکثرادارن

🌹لاحول ولاقوه اِلّا بالله🌹                                         💟👫💍💟

شوهر من خیلی سرفه میکنه و صداش تغییر کرده الان چند روزه ولی سرحالِ و تب و لرزو گلودرد و اینارو نداره، بنظرتون ببرمش آزمایش بده؟ چون همکارش مشکوک به کرونا هستش میترسم انتقال داده باشه بهش

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...

حالا لباس عیدم بهش اضافه کن.مانتوهایی ک هزار نفر پرو میکنن اگه ی نفر کرونا داشته باشه

امسال خریدم ترسناکه

با خدا باش پادشاهی کن.همسرعزیزم و پسر نازنینم خداروشکر که خداوند شمارو به من داد.😘😘😘
2706