2737
2739
عنوان

کیا تو بارداری «به » خوردن🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 9055 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از اول بارداری تا الان که هشت ماه هستم خام خام خوردم 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2728

ژن . ژنتیک. 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2740
اوایل بارداری به زور چها پنج تا خوردم. ابشو میگرفتم. خودشو بخوری خیلی بد مزس.البته برا من کال ب ...

من گیر می کرد گلوم پشتش آب می خوردم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

خیلی کم خوردم به صورت دمنوش خوردم بیشتر سیب خوردم روزی یک تا دوتا سیبو میخوردم توتفرنگی هلو گلابی ایناام خیلی خوردم خوبه بد نیست همه میگن خوشگله به نظر خودم ک معمولیه عکسش تو تاپیک قبلم هست بیشتریا گفتن دختره😁

محکم بشین دلم این دور اخره
خیلی کم خوردم به صورت دمنوش خوردم بیشتر سیب خوردم روزی یک تا دوتا سیبو میخوردم توتفرنگی هلو گلابی ای ...

خداحفظش کنه 

بعد میام ببینمش😁😍

خدایا منو غول کن تا نی نی یارا رو کتلت کنم😄

خامش واسه معده سنگینه من مرباشو خوردم رب انار هم خیلی دوست داشتم و یه کیلو رو کم کم خوردم!! 

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
2706