2733
2734
عنوان

قیافه اش

126 بازدید | 14 پست

سلام من تازه عضو شدم خواستم ازتون مشورت بگیرم  . ی پسری به من پیشنهاد دوستی داده پسره خیلی خوبیه یعنی میتونم بگم از لحاظ اخلاق و ادب بیسته فقط مشکلم قیافه پسره اس خیلی بد نیستا یعنی دماغش فقط بزرگه و لباسایی ک میپوشه خوبه اما دو دلم  شما بگید من چیکار کنم 

لطفا

این ک ناراحتی نداره امروز سهام عدالتو میریزن ببر عملش کن😐

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چقدر میریزن؟

سهام ی تومنیا ۲۰۰

پونصدیا ۱۰۰

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2738
چه ساعتی میریزن؟۱۲ شب؟

تا اخر هفته واسه همه میریزن

وضعش بد نیست نمیدونم چرا عمل نکرده

عزیزم الان دیگه همه چی نچرال مده دیگه کسی عمل نمیکنه

به نظر من قبول کن وقتی که بهش علاقه مند بشی قیافش به نظرت بهترین میاد 

من خودم قیافه ام خوبه دانشجوی پرستاریم اون دانشجوی پزشکیه به دوستمم گفت میگه قبول کن ولی خودم راضی نمیشم

من خودم قیافه ام خوبه دانشجوی پرستاریم اون دانشجوی پزشکیه به دوستمم گفت میگه قبول کن ولی خودم راضی ن ...

شاید این حرف به نظرتون خیلی تکراری بیاد ولی صورت زیبا مهم نیس سیرت مهمه 

من خودم دوسال پیش با ی پسر چت میکردم بعده دوماه عکسشو دیدم اصلا از قیافش خوشم نیومد حتی ۳۰ سانت تفاوت قد داریم ولی الان که دوسش دارم به نظرم کسی به پای قیافش نمیرسه سعی کردم بر طبق تجربیات خودم راهنماییتون کنم بازم خودتون هر چی دوس دارین