2733
2739
عنوان

کسی هست شوهرش اینجوری باشه

246 بازدید | 16 پست

خیلی سعی میکنم محلش بزارمو بازبون یجوری آدمش کنم ولی نمیشه تایکم بهش رومیدم بابرادرش خونمونومیکنن پاتوق سرنهارباشیم شام باشیم..ببخشیدا وسط س...ک..س باشیم زنگ بزنن میایم میگه بیاین یزره آرامش ندارم دعادعامیکنم زودبره سرکارنبینمش ...یه مدت هم مادرش اینایابرادرش اینامیومدن خونمون واینمیسادبشینن فوری میرفت هرچی تویخچال بودمیاوردمیزاشت جلوشون منم خشک میشدم سرجام...

حالاکه میروی همراه جاده ها برگردو پس بده تنهایی مرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه‌ اینجوری نیس کلا تو پذیرایی من دخالت نمیکنه 

یه بار مهمون داشتیم گفت خورش قیمه درس کن گفتم این چیزا خانوم خونه‌ تصمیم میگیره نه شما 

دیگه هیچ وقت هيچی نگفت

والا باید گوشت گوسفندی کیلو 100درس میکردم ولی ماهی درس کردم

خدارحم کنه بهت حرص نمیخوری؟

چرا پیرم کرده بخدا . البته من هر کار کردم این نفهمید ‌ الان دو سالی میشه دیگه با مهمونا حرف زدم . میگم دوست ندارم بیاین خونمون . اونا کمتر میان .

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔
2738
چرا پیرم کرده بخدا . البته من هر کار کردم این نفهمید ‌ الان دو سالی میشه دیگه با مهمونا حرف زدم . می ...

آخی عزیزم واقعاسخته درکت میکنم فامیلای این بدترمیکنن اگه بهشون بگی 

آخی عزیزم واقعاسخته درکت میکنم فامیلای این بدترمیکنن اگه بهشون بگی 

والله من اینقدر گفتم خودم خجالت میکشم . اما جواب داده 😁 البته الان پسرم ۱۲ سالشه . بهش میگم بگو خوشم نمیاد مهمون بیاری . اینم میگه بابا مهمون نیار . یا خیلی چیزای دیگه . خدا رو شکر حرف پسر رو خوووب گوش میکنه . اما من نه 😑

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔
والله من اینقدر گفتم خودم خجالت میکشم . اما جواب داده 😁 البته الان پسرم ۱۲ سالشه . بهش میگم بگو خوش ...

چه خوب که یکم راحت شدی کاش مال منم یهویی عاقل بشه

2706