2733
2734
عنوان

باردارای ماه آخربیاین😣

240 بازدید | 36 پست

سلام به همگی...من چند وقتیه خیلی ونشتناک دنده هام درد میکنه و مثانه امم که انگار میخواد از فشاری که روش هست منفجر بشه مثلا دیشب خواستم به پهلوی راست بخواب فوق العاده درد گرفت و توپهلوم انگار چاقو زده بودن تااین حد تیر میکشد حس میکنم اعضای توبدنم داره ازهم باز میشه دیگه😣😣شمام اینجورین؟طبیعیه؟هفته چندمین؟

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخراش همش همینه خاب راحت آرزو میشه

خیلی سخته حس میکنم فقط داره فشار میاره به دنده هام واقعا حس میکنم میخوان بشکنن از درد

2738

سلام خانما.بهتون تبریک میگم انشاالله بچتون سالم و صالح بیاد تو بعلتون.لطفا منم دعا کنید برای بچه دار شدنم خیلی آرزو دارم خدا دعاهامو نمیشنوه.شما تو دلتون یه فرشتس منو فراموش نکنین.ممنون

وای من از کمردرد میمیرم هفته ۳۶

من کمر درد ندارم فقط دنده درد و مثانه و پهلوم خیلی درد دارم خیلی

سلام خانما.بهتون تبریک میگم انشاالله بچتون سالم و صالح بیاد تو بعلتون.لطفا منم دعا کنید برای بچه دار ...

انشاالله عزیزم خدا بهت هرچه زودتر یه نی نی سالم و صالح وناز بده🙇🙇

خیلی سخته حس میکنم فقط داره فشار میاره به دنده هام واقعا حس میکنم میخوان بشکنن از درد

من شبا موقع خاب خفه میشدم به ریه هام فشار میاورد

انقد بد میهش

❤️خدایا پناهم باش ❤دوسداشتی یه صلوات واسه مشکلم بخون رفیق دمت گرم🌷
من پهلوم اینا درد میگیره اما بیشتر کشاله ران و استخون لگنم درد میگیره انگار زدن شکستن استخونامو مخصو ...

آره منم گاهی وقتا لگنم و پاهام خیلی درد میکنه یه چند وقتی بود از دردش نمیتونستم پای راستمو بزارم زمین خیلی بد بود

2706