2737
2739

منم پسرم دوم دبستانه نمیدونم چیکار کنم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
بله میگن موجهه اما اگه بقیه درس ها رو بخونن و جلو برن ما چطور به کلاس برسیم؟ همینطوری هم ماهی چتد ...

من هر موقع دخترم غیبت داشت تکالیف از گروه میگرفتم درس هارو هم مثل ریاضی از اینترنت سرچ میکردم خیلی هم خوب بود کل کارنامش هم خیلی خوب بود 

منظورم شرت ورزشی اصلا تقصیر خودتونه هرچی زدم گفتی تکراریه اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرمنم کلاس اول ازوقتی مدرسه رفته همش مریضه به خاطردستشویی میگه مامان بچه ها نمیشورن دستشویی روباورک ...

اره دیگه من که پسرم خیلی کم مریض میشه آنفولانزا اومد کل کلاس گرفتن جز پسرم اونا خوب شدن پسرم تب کرد یه روز خوب شد اما با من انتقال داد ده روز مریض بود آنفولانزای خفیف گرفتم هنوزم سرم درد میکنه

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
خانومایی که میگن نمیفرستیم ولی مدرسه برپاست اونوقت میخوان چی جوابشونو بدن منم میخوام نفرستم ولی مدرس ...

هیچی نمیشه خودشون میدونن وضع خرابه شما فکربچت باش

دلم خیلی برای مامانم تنگ شده میشه یه صلوات برای شادی روحش بفرستی.ممنون.کاش میشدیه باردیگه فقط یه باردیگه ببوسمش.کاش بودچه زودرفت .دلم سخت تنگشه.قدرمامان وباباهاتونوبدونید
2728
بگو سرماخورده .یه اطلاعیه از آموزش و. پرورش دیدم گفته بود غیبتا موجه محسوب میشه اگه سرما خوردن نفرست ...

والا من هربار پسرم مریض بوده نفرستادم میگن باید گواهی پزشکی بیارین لابد اینم همینو میگن معلمشونم اینقد تند درس میده اگه مدرسه باز باشه کلی عقب میوفته پسرم

بله میگن موجهه اما اگه بقیه درس ها رو بخونن و جلو برن ما چطور به کلاس برسیم؟ همینطوری هم ماهی چتد ...

ببین اگه اتحاد باشه و اکثرا نفرستن مجبورن تعطیل کنن باید با والدین هماهنگ کنید معلما از خداشونه خاله م معلمه ریه هاش خیلی حساسه همش دعا میکرد والدین بچه ها رو نفرستن که بیماری پخش نشه

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2738
مدارس شهر ما تعطیله

کدوم شهرید

دلم خیلی برای مامانم تنگ شده میشه یه صلوات برای شادی روحش بفرستی.ممنون.کاش میشدیه باردیگه فقط یه باردیگه ببوسمش.کاش بودچه زودرفت .دلم سخت تنگشه.قدرمامان وباباهاتونوبدونید
یعنی چی؟؟ مدرسه خیلی مهمه ز گهواره تا گور دانش بجوی من به عنوان دبیر میرم مدرسه وجدان کاری خیلی مه ...

شوخی میکنی نه؟؟؟؟

یعنی چی؟؟ مدرسه خیلی مهمه ز گهواره تا گور دانش بجوی من به عنوان دبیر میرم مدرسه وجدان کاری خیلی مه ...

ولی من استرس دارم😢

اونم بیشتر بخاطر بچه هام

پسرم کوچیکه😢

⚘خدایا شکرت❣
2706