2733
2739

خصوصا عصر به بعد ؟!؟

چیکار باید بکنم خوب بشم ؟!؟ 

هنوز هفته ۸ هستم و از اوایل بارداریم به شدت سرفه میکنم خصوصا عصر به بعد و نفسام‌سنگین میشه !!!!٫

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫

کرونا نگرفته باشی صلوات!!!

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من از اول بارداریم سرفه خشک میکنم دکتر بهم گفت فقط بخور بده 

کی رفع شد ؟!؟ من همش منتظرم تموم بشه 

من هفته ۸ ۹ تنگی نفس گرفتم تا ۱۴ اینطورا 

سرفه هم داشتم

هربار گرسنه میشدم برا جلوگبری از تهوع سرفه شدید میشدم

تو خود منی

بچمم پسره

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
منم اوایلش اینطوری بودم خوب شدم. الان دو روزه سندروم تونل کارپ گرفتم😭 هر روز یه چیم میشه😳

🤔😔اون دیگه چیه 

من هفته ۸ ۹ تنگی نفس گرفتم تا ۱۴ اینطورا  سرفه هم داشتم هربار گرسنه میشدم برا جلوگبری از تهوع ...

آخ آخ دقیقا از عصر به بعد تا چیزی میخورم به شدت سرفه ام میگیره جوری که مجبورم همه رو بالا بیارم 😭😭😭😭😭

من الان ۱۶ هفته هستم خیلی کمتر شده سرفه هام تک و توک سرفه میزنم ولی تنگی نفس و هنوز دارم یکم

پس انشاالله تموم شدنیه این سرفه !!! آخه خیلی ها میگن ماههای بالاتر بدتر میشه 😭

درد مچ دست. سندروم مخصوص بارداریه☹

یعنی از اول بارداری تا الان همه مدله رو تجربه کردما

یه مدت ویار

یه مدت بد اخلاقی

یه مدت زشت

یه مدت خوشگل

یه مدت سیاه

یه مدت یبوست

یه مدت کمر درد و دل درد

یه مدت سرفه و تنگی نفس