2752
2734
عنوان

کسی بوده از اوایل بارداری سرفه و تنگی نفس داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 11802 بازدید | 39 پست
نه عزیزم ، فک میکنم هفته های ۱۴ به بعد خوب خوب شدم ! 😍

ایت سرفه ها ناشی از بارداریه؟من هفته نهمم.۳ روره ناغافل سرفه گرفتم.علامت دیگه م ندارم.ابجوش شیره بادوم عناب دم کرده هرچی بگین دم کردم خوردم فایده نداره

سلام دوستان، منم نفس تنگی و سرفه دارم فقط، گاهی هم عطسه، تست کرونا هم دادم که منفی بود، کسی میدونه باید چه بوخوری مجازه؟! شنیدم بوخور خیلی خوبه

خدایا عاشقتم، ممنونم که صدامو شنیدی و نی نی رو تو دلم گذاشتی خودت حافظش باش..🙏

استارتر میخواستم ببینم سرفه های شما چجوری بود ؟ من سرفه هام خشکه طول شب سرفه ندارم ولی به محض باز کردن چشمم حس سرفه دارم بعد از غدآ هم اغلب سرفه شدید میگیرم هیچی هم اثر نمیکنه هفته شیشم 

سلام دوستان، منم نفس تنگی و سرفه دارم فقط، گاهی هم عطسه، تست کرونا هم دادم که منفی بود، کسی میدونه ب ...

سرفه شما خوب شد؟

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست
2731
استارتر میخواستم ببینم سرفه های شما چجوری بود ؟ من سرفه هام خشکه طول شب سرفه ندارم ولی به محض باز کر ...

وای من از امروز تازه سرفه هام شروع شده و الان پنج هفته و ۴ روزنه دقیقا شبیه شما سرفه هام خشکه و موقع خواب سرفه ندارم ولی به محض اینکه بیدار شدم تنگی نفس و سرفه دارم

سلام

منم باردارم و تفریبا نردیک دو ماه میشه.فردا میرم سونو انشاالله.

من دقیقا از وقتی فهمیدم باردارم مریض شدم تا همین حالا ک دارم از سرفه و تهو و سردرد و کسلی پاره میشم.

دو هفتس ک نفهمیدم چطوری زندگی کردم بخاطر این دردایی ک گفتم.

هیچی هم نمیتونم بخورم همش بالا میارم گلاب ب روتون.مردم از بس گشنگی کشبدم.

خیلی دارم اذیت میشم خدا خودش بخیر بگذرونه

میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🥺❤️

سلام

مادرای باردار

سیرابی بخورید ویتامین ب۱۲ داره تهوع رو ازبین میبره

قرص مولتی ویتامین یونی زینک بخورید

برای سرفه ها چهارتخم به دونه بریزید تو ابجوش لعابش رو بخورید پودر روتارین ازداروخانه بگیرید اونم بریزید تو ابجوش لعبش رو بخورید سرفه ازبین میره

تغذیه تون و اعصابتون مهمه تا ماه نهم مراقب باشید

بسلامتی فارغ بشید الهی

وای من از امروز تازه سرفه هام شروع شده و الان پنج هفته و ۴ روزنه دقیقا شبیه شما سرفه هام خشکه و موقع ...

عزیزم سرفه های من چهار هفته به صورت وحشتناک ادامه داشت همه چی امتحان کردم سعی میکردم دارو نخورم چون باردار بودم .اما در نهایت سه وعده آزیترومایسین ۵۰۰ که دکتر بهم داده بود مصرف کردم و چهارتخمه گرفتم میریختم تو آب به محض احساس سرفه از اون میخوردم همون روز اول تا پنجاه درصد بهتر شدم دو سه روز بعدی کاملا رفع شد