2733
2734

همینکه دید و بازدید میکنید به راحتی موجب انتقال ویروس میشه. چه روبوسی کنید چه نکنید

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چی نشی. کرونا نشی😂😂😂

پریود😂

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.

شبکه یک داره صحبت میکنه

اگه دوسدارین اطلاعاتتون بیشترشه

مادربزرگم میگف:هرموقع از خدا ناامید شدی حتما شیطون بغلت کرده!وقتی سایه شیطون نزدیک دیدی فوری بایست.سر سجاده بایستی و قامت ببندی قد شیطنتش بهت نمیرسه.فقد دست روی گوش هاش میزاره تا صدای لبیک گفتن به درگاه حق نشنوه.سجده که طولانی شد بدنش از تقلای بلندکردنت درد میگیره.ذکرتو بلند بگو بزا اون جیغ بکشه که نشنوه.کر و کور و فلجش کن حتی اگه تن خودت رو به ناتوانی بود.. ❤love it or leave it...❤.یا بهش عشق بورز یا ترکش کن❤
2738

باور کن الان تمام ایران از خداشونه کسی عید دیدنی نیاد 

اگر هم اومد حتی دست هم‌ ندن چه برسه روبوسی

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
مخصوصا بچمو عمچین میگیرن ماچ میکنن که

عزیزم خودتو بزن به پررویی

تا وارد خونه طرف میشین بگو لطفا بچمو نبوسین خطرناکه

یا اگه کسی بوسیدش سریع ببر جلوی خود طرف صورتو بشور تا بفهمه

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
باور کن الان تمام ایران از خداشونه کسی عید دیدنی نیاد  اگر هم اومد حتی دست هم‌ ندن چه برسه روب ...

پارسال میگفتیم کسی نیاد پسته هامونو بخوره الان ن تنها پول پسته نداریم کروناهم از ی طرف خفتمون کردع

من همش میگم حالا دست ندیم و روبوسی نکنیم

ولی خوب برفرض میزبان بیمار باشه و ندونه

بعد پذیرایی کنه شما میل کنین اون میوه شیرینی ای که با دستاش چیده تو ظرف😐درهر صورت میگیریم دیگه

نمیگیریم از این طریق؟؟

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
نه دور که نمیریم همون نزدیکارو میگم 

عاقا میگم کاش جدی بگیرن این فامیلا ما حالیشون نیست ما نریمم اونا میان فامیلا شوهرم دسته جمعی میرن خونه هم مادرشوهرمینا طبقه بالامونن خونه اونا که میان کار ندارن مارفتیم یا نه میان میگن دیگه حوصله نداریم دوباره بیایم😑😑😑😑پریشب به پادرشوهرم دارم میگم این دیدوبازدید عیدم گفتن نرید کلی بدش اومد😑😑

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
من همش میگم حالا دست ندیم و روبوسی نکنیم ولی خوب برفرض میزبان بیمار باشه و ندونه بعد پذیرایی کنه ش ...

همین و بگو

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
عاقا میگم کاش جدی بگیرن این فامیلا ما حالیشون نیست ما نریمم اونا میان فامیلا شوهرم دسته جمعی میرن خو ...

اه که این زندگی با مادر شوهر اینش بده لعنتی

منم با مادر شوهرم تو یه ساختمونم هر سال همین بساطه

درو باز نکن بگو نیستیم😅😅😅

2706