2737
2739
عنوان

ساکن قمم

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 86 پست
گیلان هم هست ما اونجاییم☹

اها اره گیلان رو یادم رفت .اینم شنیدم

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
ماسک ها رو میگن ۲ ساعت میشه مصرف کرد داروخونه ها هم ماسک ندارن.

دکتر توی تلویزیون گفت همین روزا کلی ماسک ساده رو به صورت رایگان دراختیار مردم قرار میدیم

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنها کشوزی هستیم که موضوع جهاتی و خطرناکی مثه کرونا رو با تیش خند رد میکنیم و بقیه کشورا شهراشونو دا ...

احتمالا حرفهای دکترها رو شنیدید دیگه؟ما مسئل نیستیم که دستور قرنطینه صادر کنیم رعایت بهداشت فردی جزو پیشگیری هست ضمن اینکه استرس دردی رو دوا نمیکنه 

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
پانی جان عزیز میدونی که تهدید مرگ فقط برای کسانی هست که نقص سیستم ایمنی دارند که اونها با هر مریضی ج ...

اره عزیزم ممکنه منی ک جوونم بگیرم و در حد یه انفولانزای ساده ردش کنم...ولی پدر و مادرم چه گناهی کردن ک هم دیابت دارن هم مشکل ریوی...بحث خودمون نیست فقط بحث بقیه هم هست چون دوره کمون این ویروس۱۴روزه و طولانیه!!!

Have no fear..the dentist is here
2731
کسی خبر داره همدان هم اومده ؟ میترسم خیلی 

گفتن همدان هم جز لیست بوده

۲۸ نفر تا الان مثبت شده

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
اها اره گیلان رو یادم رفت .اینم شنیدم

و همچنین شیراز ۲ نفر فوتی

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
2740
اره عزیزم ممکنه منی ک جوونم بگیرم و در حد یه انفولانزای ساده ردش کنم...ولی پدر و مادرم چه گناهی کردن ...

بله به خاطر همین گفتم توصیه ی رعایت بهداشت فردی!

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
شیراز چی

اعلام نشده ..ب شایعات گوش ندین 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
و همچنین شیراز ۲ نفر فوتی

اخبار نگفت چرا

شیوعش سریع هستش تو بهترین حالتش زندگی رو مختل میکنه لطفا مواظب باشین شوخی نگیرین بعضیا حتی بیماری پنهان دارن ممکنه با مبتلا شدن اونا هم تشخیص داده بشن دردسر بشه براشون

خوبه تو مکان های عمومی دستکش یه بار مصرف دستمون باشه بندازیم دور ... رفت و امد رو هم کم کنین

اعلام نشده ..ب شایعات گوش ندین 

اخبار شبکه فارس اعلام کرده 

۲نفر فوتی بیمارستان نمازی

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
2706