2733
2739
عنوان

اینارو نزنم صورتم خراب میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا عین منی شما منم همش فکر میکنم اینا بازی های تجاری ضد افتاب و این حرفا ولی الان ۳۱ سالمه رژیم ...

دکتر طب سنتیمون گفته ابو بجوشون وسردشد بخور روغن دنبه بخوروروغن نباتیو حذف کردم با قند وشکر پوستم بهتر شده 

خدایا داده ونداده ات راشکر
2728
خدایی مرطوب کننده و ضدآفتاب واجبه 

نه نرطوب کننده رو میزنم. شما چه وقتایی میزنید مرطوب کننده؟ البته من آبرسان میزنم پوستم مختلطه و کلا از اینکه چیزی رو پوستم باشه متنفرم. واسه خمین ابرسان میزنم. ضد آفتاب حالا کم کم یواش یواش دارم به این نتیجه میرسم بزنم🤭 نمیدونمم چی خوبه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
دکتر طب سنتیمون گفته ابو بجوشون وسردشد بخور روغن دنبه بخوروروغن نباتیو حذف کردم با قند وشکر پوستم به ...

چه جالب

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
نه نرطوب کننده رو میزنم. شما چه وقتایی میزنید مرطوب کننده؟ البته من آبرسان میزنم پوستم مختلطه و کلا ...

ضد آفتاب ژلی بخر که مثل ژل هست سنگینم نیس رو پوست 

چه جالب

اره میگه اب جوشیده سبکه پوستو خوب میکنه منم امتحان کردم عالیه روغن نباتی واقعا پوستو خراب میکنه منم یه هفته نخورم پوستم خوب میشه 

2740
اره میگه اب جوشیده سبکه پوستو خوب میکنه منم امتحان کردم عالیه روغن نباتی واقعا پوستو خراب میکنه منم ...

ما کلا روغن نباتی نمیخوریم. ولی اب جوشیده خیلی جالب بود برام امتحان میکنم ممنون

نه نرطوب کننده رو میزنم. شما چه وقتایی میزنید مرطوب کننده؟ البته من آبرسان میزنم پوستم مختلطه و کلا ...

من آبرسان ویتامین سی کامان خریدم پوستم چربه و مستعد جوش، ولی برام خوبه و جوش نیاورد بعدش یه کوچولو مرطوب کننده ساویز کف دستم میزنم و میمالم به پوستم 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

خانوما لطفا بگید آدم چی بزنه به پوستش که خوشگل بشه ولی معلوم نباشه چیزی زده 😅 یا اصلا محصولی معرفی کنید که وقتی استفاده میکنید حتی بدون ارایش هم خوشگلید مثلا چه میدونم کرم شب، کرم ویتامین سی، یا هرچی که فکر میکنید همچین تاثیری داره شاداب میکنه و پوستو خوشگل و یه دست میکنه

من آبرسان ویتامین سی کامان خریدم پوستم چربه و مستعد جوش، ولی برام خوبه و جوش نیاورد بعدش یه کوچولو م ...

کامان که عالیه منم ابرسان کامان میزنم اویل فیریه.

پست قبلمو اگه تونستی جواب بده ممنونم

2706