2410
2553
عنوان

اینارو نزنم صورتم خراب میشه ؟

585 بازدید | 29 پست

من چندساله به صورتم هیچی نمیزنم حتی کرم فعلا که پوستم چیزیش نشده فقط گاهی یکم جوش ریز میزنه میگم من که آبرسان وکرم وکرم دورچشم اینا نمیزنم ممکنه پوستم بعدها شل وخراب بشه ؟چون محصول مراقبتی اصلا نمیزنم یه ۷سالی میشه !۲۹سالمه کل وسایلامم یه رژ وسرمه هستش همین که اون رژم گیاهیه موندگار نیس 

خدایا داده ونداده ات راشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه کار رخوبی میکنی

اخه خیلی تبلیغ میکنن محصولات مراقبتیو نمیدونم واقعین یا تبلیغاته وسوسه میشه که بخره یانه حتی بلد نیستم کرم پودر وپنکک بزنم صورتم😂

شبها گلاب رو هم امتحان کن

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

منم هیچی نمی‌زنم به پوستم، الان ۴۰ سالمه، پوستم هیچیش نشده، چون پوست خودم چربه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2714
منم هیچی نمیزدم. ولی تهرانم هوا بده و پوست نابود میشه. از وقتی ویتامین میخورم و فیس واش و کرم شفاف ک ...

تهران نیستم ولی چون ما دوتا خونه داریم یکی تو شهر یکی روستا تو روستام که برفه وهوا خوبه 😍تو شهرم نمیزنم حتی 

نه باید بزنی 

البته نه همه چی باید ببینی پوستت چه مشکلاتی داره متناسب با اون محصول مراقبتی بگیر بزن مثلا اگه پوستت خشکه ابرسان بزن یا اگه دور چشمت احساس میکنی نیاز داره باید کرم بگیری

ضد افتاب هم که هیچ وقت فراموشت نشه به هیچ عنوان

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

کارت اشتباهه، من وقتی آبرسان و مرطوب کننده میزنم پوستم خیلی لطیف میشه کیف میکنم الانم ماسک ماست و پودر نخود رو صورتمه 

صورتمو با صابون شترمرغ میشورم بعدش گاهی گلاب میزنم و آبرسان و یه کوچولو مرطوب کننده 😍

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
تهران نیستم ولی چون ما دوتا خونه داریم یکی تو شهر یکی روستا تو روستام که برفه وهوا خوبه 😍تو شهرم نم ...

پس ضد آفتاب هیچچچووووقت فراموش نکن. حتی سالم ترین پوست بدون ضدآفتاب کاملا لک میاره و به مرور تیره میشه

اخه خیلی تبلیغ میکنن محصولات مراقبتیو نمیدونم واقعین یا تبلیغاته وسوسه میشه که بخره یانه حتی بلد نیس ...

حالا من که میزنم چ گلی به سرم زدم؟

پوستم پر جوش شده

زندگی همین لحظه هاییه که به سختی دارن میگذرن
اخه خیلی تبلیغ میکنن محصولات مراقبتیو نمیدونم واقعین یا تبلیغاته وسوسه میشه که بخره یانه حتی بلد نیس ...

دقیقا عین منی شما

منم همش فکر میکنم اینا بازی های تجاری ضد افتاب و این حرفا

ولی الان ۳۱ سالمه رژیم گرفتم کلی لاغر کردم حس میکنم کمی پوستم طراوتشو از دست داده دوست دارم لوازم بهداشای، نه ارایشی استفاده کنم.

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2706