2733
2739
عنوان

نامزدم چشمش به دست منه

| مشاهده متن کامل بحث + 2523 بازدید | 111 پست

وقتی اینجوری عادتش دادی تا آخرش همینه حتی اگه ازدواج کنید گفتی نگین جدا شو ولی واقعا ترک دادن این عادتش سخته. براش عادی شده

گروه نارنجی  وزن اولیه 70  🍁 هدف اول 65 🍁وزن هدف 58

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تا تو هستی شوهرت فکر کار نمی کنه نمونش داریم  یعنی موندم کسی که شاغله چطور با بیکار ازدواج میکنه در تعجبم نه کارمندا همه دخترا چطور با کسی شغلش مشخص نیست ازدواج میکنن خیلی ها دیدم بعدم به مشکل برخوردن خونه بابا از این شوهرابهتره که

2728

عزیزیم تا جایی که می تونی نرین بیرون بگو بیاد خونتون توخونه با میوه اینا بگذرون

چون اگر عادت کنه کارت تمومه عزیزم

و ا زهمه بهتر یه چاله ای برای پولات بکن یعنی اینکه مثلا بگو قرعه کشی شرکت کردم پولو دادم رفته 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

عزیزم سختته خب نرین جایی که به خرج بیفتی.

یا مثلا می‌گه بریم معجون بخوریم بپرس هزینه‌ش رو چی کار کنیم.

والا من دخترم و اگر به نامزدم پیشنهاد کافه یا رستوران بدم یعنی من قراره حساب کنم. هرچند معمولا سعی می‌کنیم خرجا رو نصف کنیم. چون اون سربازه و منم الآن بیکارم.

به نظرم کسی که پیشنهاد می‌ده جای خاصی برین اون باید حساب کنه یا دونگی حساب کنین.

اگر هزینه‌ش سختته جاهایی که ممکنه هزینه داشته باشن نرین و جاهای ارزون‌تر برین. چون هزینه‌ها رو دوش شما باشه سخت می‌شه.

خودش میگه بعد که رفتم سرکار دیگه تو نمیخواد کار کنی 

منم تقریبا مثل شما بودم البته نه به شدت شما،، من شوهرم رستوران و همه جا میبرد ولی مثلا تو نامزدی یه چک ۳تومنی داشت که پول نداشت من دادم بهش.. برای عروسیمون کمکش کردم و بهش پول قرض دادم..

الان ایقد توقعاتش ازم بالاس که خدا میدونه.. ماشین از من میخاد.. باغ از من میخاد..

انگار جامون رو برعکس کردن.. اون زنه من شوهرشم..

پيش رويم چهره ي تلخِ زمستانِ جواني، پشتِ سر آشوبِ تابستان و عشقي ناگهاني، سينه ام مَنزِلگَه اندوه ودرد و بد گماني، كاش چون پاييز بودم..
خوشم نمیاد پدر مادرم بابت هر خرجی کلی سوال پیچم میکنن دوست ندارم ازشون پول بگیرم

خب خرجتو کمتر کن و پس انداز کن خورد و خوراکتو ک خونه مامانتی میمونه پول رفت و آمدِت ک خب اونو نکه دار باقیشم پس انداز کن الکی بهش بگو قسط دارم تمام 

2740

عزیزم شما خودت این روش رو تا حالا انجام دادی,اونم دیده انجام میدی,عادت کرده,یه مدتی کمترش کن ,یه دفعه باعث دعوا بینتون میشه,رفتید بیرون خودت رو بزن مریضی که چیزی نخری بخوری,ازخونه چیزی درست کن ببر ,بروخونه مادرشوهرت شام بخور,تو خونسردی کامل,دیگه بنده خدا نمیتونه آدم بدی باشه چون انتخاب خودت هست حتما خصوصیات خوبی داشته قبولش کردی,با هم دنبال کار بگردید براش ,اینکه طالب کار باشه خیلی مهم هست,به نظرم تحت هیچ شرایطی مرد نباید بیکار باشه,یه جایی شده چند ساعت و موقت باید سر کار بره حالا هر کاری,حواست به این موضوع بیشتر باشه تا اینکه پول براش خرج میکنی

بعد پول از کجا بیارم😔

در حد نیاز ماهانه خودت نگه دار بقیه را سکه بخر.

یه فکری هم به حال سرانجام این ازدواج بکن. عاقلانه نیست. مردی که راحت از خانمش پول میگیره و به غیرتش برنمیخوره قابل اعتماد و اتکا نیست.

اصلا موافق نیستم با این کار نامزدت. بهش بگو اسمش زندگی مشترکه باید با هم بسازیمش نه تنها. اینم بگو که واسه اداره زندگی باید هردومون انرژی بذاریم. مهربون بگو. ولی اگر دیدی پرروئه فکر جدی کن. ولی انقدددد بدم میاد ازین تفکر زنی که خرج نداره ارج نداره. اسمش زندگی مشترکه ولی بعضی خانوما فکر میکنن باید بشن انگل زندگی یکی دیگه. فقط بخورن بخوابن و خرجشون تمام و کمال با یکی دیگه باشه. همینا هم پسفردا میگن وای شوهرم خرجی مداد وای‌ اجازه فلان نداد. و نمیفهمن وقتی یکی روت تسلط مالی داره کم کم به همه تسلط ها دست پیدا می‌کنه و میشه اربابت. مخصوصا اگر تو خانواده سنتی بزرگ شده باشه که زن همیشه چشمش به دست مرده و فرمانبردار مرده