2737
2734
عنوان

نامزدم چشمش به دست منه

| مشاهده متن کامل بحث + 2523 بازدید | 111 پست
اخه من یه مشکل دیگه هم دارم اونو چیکار کنم ؟ عموش وضع خوبی داره بهش میگه جدا شو بیا با دختر من ازدوا ...

خب این قضیه شاید روش خوبی برای نشون دادن شوهرت باشه شاید بتونی بفهمی نامزدت میخوادت یا نه یه مدت به لهونه های مختلف خرج نکن ببین پات وایمیسته از این هم نترس که نکنه ولت کنه بره با دختر عموش مردی که انقدر سست باشه بزار تا قبل عروسی خودشو نشون بدخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دوست بودیم  نه کارگری نمیره منم دوست ندارم منتظر مغازه بزنه

همون چون فهمیده دوستش داری داره سواستفاده میکنه...همه ی آدما همینن تا بفهمن میخاییش سریع میخوان سوارت شن.

منم شاغلم.من کارمندم۶تومن.همسرم سرکارگره یه کارگاس۳و نیم میگیره.

کم و زیادش مهم نیس.مهم اینه ک میدونم داره همه ی توانشو میذاره واس زندگیمون.منم واس همین بی کم و کاست همشو گذاشتم وسط...همه ی حقوقا میره تو حساب مشترکمون واس پس انداز و خرید و... مشترکا ازش برداشت میکنیم با اجازه و خبر به همدیگه چون زندگیه مشترکه و قراره باهم بسازیمش.

اما اینکه یه نفره بخام زحمتا رو به دوش بکشم نمیشه.اینجوری حس میکنی داره ازت سواستفاده میشه.از الان جلوشو بگیر نذار دوروز دیگ حس سرخوردگی بهت دست بده ک بخاطر پولت میخادت نه خودت.اینجوری اذیت میشی

2731
من کار پسره رو تایید نمیکنم  ولی واقعا چقد بده ک مرد هر چی کار میکنه مال زنه ولی زن ک کار میکن ...

همان طور که زن هرچی آشپزی میکنه تو شکمه مرده.اما مرد آشپزی کنه منت برای زنه.هرکسی وظایفی داره اما کار کردن زن در بیرون و کار کردن مرد در خانه از روی محبت هست وظیفه شخص نیست.