2737
2739

خودش ک نسکافه ای 

ولی توش مشای ریزم داره 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی داره رو چه پایه ای گذاشته بشه

لایت داره و رنگ دودی و نسکافه ای و واریاسیون نقره ای و بنفش

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2738
من مش دارم امابدبختی ای ک دارم ازگروهN هارنگ میزارم موهام نارنجی میشه میخوام بدونم این چیه ک ب نارنج ...

عزیزم نکسافه ای و با واریاسیون نقره ای وبنغش قاطی کن میشه این 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
بستگی داره رو چه پایه ای گذاشته بشه لایت داره و رنگ دودی و نسکافه ای و واریاسیون نقره ای و بنفش

من موهام مش پره ۴ماهه مش کردم بعدهروقت ک رنگ میکنم نارنجی میشه الانم نارنجیه ی نفربهم گفت ازگروهNرنگ نگیرmبگیر.اماازاین خیلی خوشم اومده ولی نمیدونم ترکیباتش چیه اصلاهمین میشه یان

جدی؟ینی ی عمردعات میکنم😘

خواهش می کنم رو موهای من ک جواب داده امیدوارم برای شمام جواب بده 

2706