2733
2734
بعددیگه دودی نزنم توش؟

میشه یه ذره زد

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
و سوال اخرم😁 اینکه یدونه نسکافه ای کامل بریزم چقدازهرکدوم واریسیون نقره ای وبنفش بریزم؟

عزیزم من ک نمیدونم موهات چقدر 

مثلا من موهام تا شونه امه اندازه سه تا نخود بنفش میریزم یه نخود نقره ای چون تون بنفش بیشتر دوست دارم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
عزیزم من ک نمیدونم موهات چقدر  مثلا من موهام تا شونه امه اندازه سه تا نخود بنفش میریزم یه نخود ...

برامنم همین قده موهام.فقط این رنگ دربیاد

بخدادیگه ناامیدازبس ک رنگ کردم ونارنجی شده حتی ارایشگاهم ک میرم نارنجی میشه😭

برامنم همین قده موهام.فقط این رنگ دربیاد بخدادیگه ناامیدازبس ک رنگ کردم ونارنجی شده حتی ارایشگاهم ک ...

نمیشه این سری مطمئن باش 

2740
اين تركيب به پوست سبزه روشن مياد ؟ اگه مياد كه بزارم 

اره میاد ولی دقیق ممکنه این رنگ در نیاد بستگی به پایه مو داره

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
عزيزم پايه مو يعني چي اطلاعاتم در اين مورد زير صفر

رنگ مو که فراره روش رنگ بخوره 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706