2737
2734
عنوان

فقط 900 تومن تو حسابمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1587 بازدید | 70 پست
خدا ازشون نگذره.۱۰۰تومن چیه.ایشالله خدا برکت بده به مالتون.جفت پسرای گلتونگه داره...

دو تا بسته پوشکش فقط میشه 😑

ممنون گلم زنده باشی ❤❤🌺🌺

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای اولین بار از شوهرم پول قائم کردم. عیدی هامون و این ماه واریز کردن بهش نگفتم. الان ۸۰۰ هزار ...

تو خونه ماهم برعکسه شوهرم یه قرون داشته باشه تا به باد ندم خیالم راحت نیس

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
به جان خودم خیلی خوبین خداراشکر  ما نه ماشین داریم نه خونه نه حتی خیلی از لوازم خونه اما ا ...

😭😭عزیزززم

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2731
ما خودمون یکساله گوشت قرمز نخوردیم بعد شما واسه مهمونا قرمه سبزی بار میذارین معلومه پول نمیمونه

کجایی تهرانی؟ اگه بهم نزدیکی بگو تا بهت یه مقدار گوشت قربونی دیشب را بدم، خیلی شرمنده و ناراحتت شدم

تو خونه ماهم برعکسه شوهرم یه قرون داشته باشه تا به باد ندم خیالم راحت نیس

زن و مرد فرق دارن.

اینکه زن پولای مردوخرج کنه عادیه... 

اما اینکه مرد کل پولایی که زن براشون زحمت کشیده رو ازش میگیره خب زور داره..

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
میدونی چند ماهه اصلا گوشت نخریدیم.  دیروز هم رفتم با مشقت یک کیلو گوشت خریدم

خوب مشکلات زیاد تواین ایران نون خالی نمیتونیم درست حسابی بخوریم تابرسه گوشت قرمز ما که اینقد مشکلات زیادی داریم همین حقوق شوهرمو میدن هی میگیم این ماه گوشت میخریم ولی نمیشه بخصوص هوس قرمه سبزی کردیم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
2740
کجایی تهرانی؟ اگه بهم نزدیکی بگو تا بهت یه مقدار گوشت قربونی دیشب را بدم، خیلی شرمنده و ناراحتت شدم

ما طرف ورامین پیشوا هستیم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
خوب مشکلات زیاد تواین ایران نون خالی نمیتونیم درست حسابی بخوریم تابرسه گوشت قرمز ما که اینقد مشکلات ...

بچه هم دارین عزیز اگه نداری یا کوچیک نیس خودتونم برین سرکار واقعا تو این ایران با این درامد های گونی گونی همین اقازاده هامون بخورن😭

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
زن و مرد فرق دارن. اینکه زن پولای مردوخرج کنه عادیه...  اما اینکه مرد کل پولایی که زن براشون ...

دندون رو جیگرت بزار صدای پولتو در نیار منم تا به بی پولی میخوریم مثل خنگا میرم دست میزنم به پسندازم با مشقت شیشصد جم کردم همشو تو خونه خرج کردم شوهرم یک کلام نگفت بیا پولتو بگیر با این که اصلا خسیس نیست ولی فکر میکنه چون زنشم نباید پول منو پس بده العان مثل چی پشیمونم چرا یه تیکه کوچولو طلا نگرفتم شما هم حتما یک ملیون شد یه کاریش بکن چون پول خرج میشه 

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
2706