2737
2734
عنوان

فقط 900 تومن تو حسابمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1587 بازدید | 70 پست
من شاغلم. تو یه دستگاه دولتی خوب .  ولی اینقدر قسط دارم که چیزی نمیمونه

خیلی زور داره کا کنی و پس انداز نداشته باشی..

مادر شاگردهای من خانه دارن، هر روز با یه مدل لباس شیک میان.. منی که جون می کنم ای شکلی هستم  

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز با چه مشقتی رفتم گوشت خریدم و قورمه سبزی بار گذاشتم.  بعد همکارم ازم میپرسه ماشینتون اسپ ...

پراید داغون دارین اونوقت میپرسن اسپرتیجه؟ یعنی تو محل کارتون هیچ شناختی از همدیگه ندارن؟ 🤔 طرز لباس پوشیدنتون چه جوریه؟ 🤔 حتما زیاد خرج ظاهرتون میکنین؟ 

2728
چقدر کم میدن.

همینم بعد چند سال دادن😑

الان فکر کنم حدود یه سال و خورده ای هست که میدن درصورتی که پسرم نزدیک پنج سالشه 😶

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
من شاغلم. تو یه دستگاه دولتی خوب .  ولی اینقدر قسط دارم که چیزی نمیمونه

خوش بحالت پس 

تو پس اتقدر ماشالا داری که یروز که حسابت خالی شده حس بد بهت دست داده کاش منم شاغل دولتی بودم و کلی قسط داشتم بلخره که قسطا تموم میشد ولی کار د درامدم برام میموند

پراید داغون دارین اونوقت میپرسن اسپرتیجه؟ یعنی تو محل کارتون هیچ شناختی از همدیگه ندارن؟ 🤔 طرز لباس ...

شهر بزرگه . کسی  کسی رو نمیشناسه. 

بعدشم من چند سالی هست به این شهر منتقل شدم. 

دلم رو فقط با یاد خدا آروم میکنم.
2738
همینم بعد چند سال دادن😑 الان فکر کنم حدود یه سال و خورده ای هست که میدن درصورتی که پسرم نزدیک پنج ...

خدا ازشون نگذره.۱۰۰تومن چیه.ایشالله خدا برکت بده به مالتون.جفت پسرای گلتونگه داره...

پراید اونم ازون داغوناش

به جان خودم خیلی خوبین خداراشکر 

ما نه ماشین داریم نه خونه نه حتی خیلی از لوازم خونه

اما ای کاش بچمون سالم بود 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
دیروز با چه مشقتی رفتم گوشت خریدم و قورمه سبزی بار گذاشتم.  بعد همکارم ازم میپرسه ماشینتون اسپ ...

ما خودمون یکساله گوشت قرمز نخوردیم بعد شما واسه مهمونا قرمه سبزی بار میذارین معلومه پول نمیمونه

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
ما خودمون یکساله گوشت قرمز نخوردیم بعد شما واسه مهمونا قرمه سبزی بار میذارین معلومه پول نمیمونه

میدونی چند ماهه اصلا گوشت نخریدیم. 

دیروز هم رفتم با مشقت یک کیلو گوشت خریدم 

دلم رو فقط با یاد خدا آروم میکنم.
شهر بزرگه . کسی  کسی رو نمیشناسه.  بعدشم من چند سالی هست به این شهر منتقل شدم.

به منم میگن وضعت خوبه لباس خوب میخرم اخه جنس خوب میخرم مثلا تیشرت خریدم ۷۰تومنی لاقل دوسه سال میپوشم لباسامو 

خدایا داده ونداده ات راشکر
2706